Markéta B.

Markéta B.

Odpovídá do 1 hod., na 90% zpráv
90% 1 hod
Od 400 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Markéta B.

Přijímá nové studenty

Anglicky efektivně a bez stresu!

Cena Od 400 Kč/hod
Preferované časy: po obědě, večer, víkend

Kontaktní formulář

Popis

Chcete si být jistější v anglické konverzaci a gramatice? Společně odstraníme bariéry, které Vám dosud dělali v angličtině problém. Při výuce využívám moderního a zábavného způsobu výuky a individuálního přístupu pro zkvalitnění průběhu lekcí.

Mé vzdělání:

- lektorka s Cambridge certifikací C1
- dva roky studia anglické literatury
- vystudovaný mezinárodní obchod
- studuji MBA v angličtině
- 7 let praxe doučování anglického jazyka

Těším se na naši spolupráci!

Reference (1)

Radek M.

Radek M.

Neověřená reference

Děkuji Markétě za skvělé lekce angličtiny. Navíc, mi po čase doporučila online lekce s rodilým mluvčím, abych se rozmluvil a to za super příznivých podmínek. Kombinace tebe na gramatiku a praxe formou konverzace mě posouvají ve znalosti a hlavně schopnosti komunikace v angličtině neuvěřitelně rychle. Konečně se už nebojím mluvit (i když zatím jen jednoduše). Mít na druhé straně země skoro lektorkou/ "kamarádku", bavit se o jejich zvycích, kultuře a cítit se jednou nohou v exotice mě prostě baví. Děkuji tobě i Liene za hodiny angličtiny plné zajímavostí a inspirace.

Blogy (1)

(Ne)Vzdělávání

Když řeknete moje jméno učitelům z mých předešlých škol, tak většina protočí očima. Nedostanete takovou tu přehnaně úsměvnou odpověď, kde si na mne vzpomenou, jako na toho skvělého studenta s…