Kamila: Profesionální výuka hry na kytaru a hudební teorieKamila C.

Kamila C.
Účet ověřený:
kytara, elektrická kytara, klasická kytara, akustická kytara, hudební teorie
Praha 4 - Chodov
Doučuje i přes skype / internet
800Kč - 800Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
doučuje i skupiny

Nabízím výuku hry na kytaru a hudební teorie v Praze pro začátečníky i pokročilé. Jsem absolventka a stipendistka prestižní Berklee College of Music (Boston, USA), obor guitar performance a Konzervatoře a VOŠ Jaroslava Ježka, obor klasická a jazzová kytara.

Koncertní činnost: New York (Williamsburg Music Center, Shrine World Music Venue, ShapeShifter Lab), Boston (Outpost, New England Guitar Festival, Cafe 939), Praha (Mezinárodní Festival Koncertního Melodramu, Kongresové Centrum, Jazz Dock), kytaristka pro TUI Cruises.

Učitelské úspěchy: Studentka přijata na Berklee College of Music, student na Konzervatoř a VOŠ J.Ježka, který zároveň vyhrál druhé místo v celostátní soutěži ZUŠ. Učitelská praxe 11 let (ZUŠ Praha, Guitar Center Natick, MA, USA).

Měla jsem možnost pracovat s hudebníky jako je např. Victor Wooten, Steve Bailey, Ben Verdery, Jon Damian a dalšími.

Ke studentům přistupuji individuálně, učím všechny hudební styly, improvizaci, hru z listu a ze značek, prstovou a trsátkovou techniku, písně různých žánrů. Ráda studenty připravím k přijímacímu řízení na hudební školy.Fotky a certifikátyKontaktní formulář