Adam H.

Adam Helan
Účet ověřený:
 účetnictví, makroekonomie, mikroekonomie, ekonomika, ekonomie, ekonomické předměty
 Ostrava
  80% zodpovězených zpráv
  6h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj všem potenciálním zájemcům o doučování ekonomických předmětů v SŠ/VŠ rozsahu. Jsem zaměstnanec v bankovním sektoru se sedmiletou praxí na různých pozicích. Pro tebe bude ovšem důležitější to, že se v rámci své práce věnuji vzdělávání zaměstnanců – cílem mé práce je naučit v co nejkratším čase co nejvíce, což je pravděpodobně služba, kterou hledáš. Zodpovědnost mám také za následné používání znalostí v praxi, což u zkoušky, zápočtu nebo písemky oceníš. Rozhodně tedy nejsem jen teoretik. Když tě budu něco učit, vždy se dozvíš k čemu je to dobré a jaké to má v praxi využití. Jestli všemu rozumíš si budu během lekcí pravidelně ověřovat, nebudu tě nudit ani stresovat, s úsměvem jde vše lépe.

Co se týká mé odbornosti, nemusíš se bát. Studoval jsem na OAO Ostrava a EkF VŠB, ekonomické předměty jsem doučoval už na střední škole. Znalosti dodnes využívám aktivně – zpracovávám daňová přiznání, radím podnikatelům s vedením daňové evidence a sám také mimo zaměstnání podnikám.

Pojď si jednu lekci vyzkoušet. Jsem přátelský a otevřený člověk, takže mě neváhej oslovit :-)Tento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z doporučených.

Napsat referenci