Anna K.

Anna K.

Odpovídá do 3 hod., na 100% zpráv
100% 3 hod
Od 200 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Anna K.

Přijímá nové studenty

Doučování matematiky, fyziky, chemie a španělštiny v Českých Budějovicích

Cena Od 200 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend

Kontaktní formulář

Popis

Ahoj, jsem studentka gymnázia. Nabízím doučovaní všech předmětů prvního stupně základní školy. Dále matematiku, fyziku a chemii druhého stupně základní školy a prvních dvou ročníků střední školy. Minulý rok jsem připravila několik studentů na přijmací zkoušky na střední školu na osmileté, šestileté i čtyřleté obory. Španělský jazyk umím od čtyř let, proto nabízím hodiny konverzace a pomoc s gramatikou. Preferuji hodiny online, hodiny dělám interaktivně, kdy sdílím obrazovku, aby student viděl co vysvětluji. Nebo prezenčně v Českých Budějovicích. Časově jsem flexibilní. Těším se na nové studenty.

Reference (4)

Kamila S.

Kamila S.

Neověřená reference

Pokud hledáte šikovnou doručovatelku pro vaše děti doporučuji Annu. Náš syn si zlepšil průměr v deváté třídě, a mohl si vybrat střední na kterou si přál jít , ale nečekali jsme takovou změnu a zájem se doučovat v oborech které neměl rád , asi kůly výkladu učitele ve škole. Chemie , fyzika,matematika. Děkujeme

Kateřina J.

Kateřina J.

Neověřená reference

Děkuji ti Anno , že jsi pomohla mé dceři připravit ji na zkoušky na gymnázium matematika ,fyzika nehledě na to si zlepšila za ten půlrok průměr v těchto předmětech. Děkujeme a těšíme se dal na spolupráci K.J.

A A.

A A.

Neověřená reference

Doporučuji. Studuji s Annou španělštinu. Ona opravdu každému studentovi sestavuje program na základě jeho aktuálních znalostí a schopností. Z lekcí je vidět, že je pro ni důležité, aby student skutečně porozuměl každému tématu. Dle potřeby jakékoliv téma projde a vysvětlí znovu a najde různá cvičení.

Vaclav S.

Vaclav S.

Neověřená reference

Pro ty kdo hledají super doučování španělského jazyka je zde super slečna co má trpělivost , a velice mi pomohla , a doufám že nadále bude . Díky Ann....

Zodpovězené otázky (1)

Tento doučovatel odpověděl na následující studijní otázky

Anna K.

Sháním doučování matematiky - SŠ na prázdniny

Sháním doučování matematiky, jsem studentka 2 ročníku střední školy a potřebovala bych doučit věci ze základní školy a převážně 1 ročníku SŠ. Ideálně v Pardubicích a za rozumnou cenu.