Ondřej S.

Ondřej S.

Přijímá nové studenty

Ondřej S.

Přijímá nové studenty

Doučování práva a angličtiny v Praze

  • -
  • Doučuje také online
  • Preferované časy: po obědě, večer
Preferované časy: po obědě, večer
Doučuje předměty:

Kontaktní formulář

Popis

Hezký den,

jmenuji se Ondřej, jsem absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, kde jsem nejdříve získal titul Mgr. a posléze též titul JUDr. a nabízím Vám touto cestou doučování angličtiny a práva.

Doučování angličtiny se věnuji již 10. rokem, kdy mám zkušenosti jak s individuálními lekcemi, tak s lekcemi skupinovými. Před započetím spolupráce se s každým klientem nejprve osobně sejdu, abych zjistil, co přesně od doučování očekává a poté mu připravím osobní plán přímo na míru dle jeho potřeb. Při svých lekcích vždy kladu potřebu klienta na první místo a proto se vždy zajímám o to, zda nastavený systém výuky klientovi vyhovuje. Při mých lekcích se poté snažím zaměřit nejen na vysvětlení gramatiky či na konverzaci, ale též na poslech mluvené angličtiny, který je dle mého názoru při výuce mimořádně důležitý.

Pokud jde o výuku práva, zaměřuji se při svém doučování jednak na teoretický základ dané problematiky, který se vždy snažím spojit s mými praktickými zkušenostmi, které mám díky působení v advokacii. Zkušenosti pak mám zejména s výukou trestního práva hmotného a procesní, občanského práva hmotného a procesního, insolvenčního práva, ale též dalších právních odvětví.

Pokud Vás má nabídka zaujala nebo pokud se chcete na cokoliv dalšího ohledně možné spolupráce zeptat, neváhejte se na mě obrátit.

Cena za 60 minutovou lekci:
- angličtiny: 400 Kč
- práva: 500 Kč