Jakub K.

Jakub K.

Přijímá nové studenty

Jakub K.

Přijímá nové studenty

Near-native speaker 🔴 English for Perfectionists

  • -
  • Doučuje také online
  • Od  800 Kč/hod
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 800 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Doučuje předměty:

Popis

Perfektná znalosť angličtiny – certifikát CPE na Grade A (CEFR úroveň C2). Autentický ústny prejav bez cudzieho prízvuku. Praktický, trpezlivý a skúsený učiteľ angličtiny.

❗ Dôležité – pred kontaktovaním prosím pozorne prečítajte ❗
❕ Učím len cez internet.
❕ Jednorázovú výpomoc s úlohami a testami neponúkam.
❕ Prostredníctvom správy ma prosím kontaktujte len v prípade vážneho záujmu o pravidelnú, zodpovednú a dlhodobú spoluprácu za podmienok uvedených nižšie a nezabudnite mi v prvej správe poskytnúť e-mailový kontakt alebo telefónne číslo pre prípad, že portál DoučMa zlyhá a moju odpoveď nedoručí.

💳 Cena a podmienky 💳
💶 55-minútová lekcia stojí cez týždeň 800kč a cez víkend 1000kč.
💶 40-minútová lekcia stojí cez týždeň 550kč a cez víkend 700kč.
💶 25-minútová lekcia stojí cez týždeň 350kč a cez víkend 450kč.

Ceny sú rovnaké aj pre skupinové hodiny. Ak si dohodneme lekciu (t.j. ak ju mám po vzájomnej dohode zaznačenú v kalendári), zrušiť alebo presunúť ju je možné najneskôr do 24 hodín pred jej začiatkom. Neskôr ako 24 hodín vopred už lekciu nie je možné presunúť, v prípade zrušenia alebo neúčasti ju beriem ako riadne absolvovanú.

👨‍💼 O mne 👨‍💼
Som rodený Košičan. V mladom veku som sa zaľúbil do angličtiny a začal využívať všetok svoj voľný čas na to, aby som sa v nej zlepšoval. Od základnej školy som mal možnosť intenzívne komunikovať s rodenými hovoriacimi z USA, Kanady, Spojeného kráľovstva, Austrálie a Nového Zélandu, čo mi umožnilo nadobudnúť prirodzený, cudzím prízvukom nepoznačený ústny prejav. Každý rok som sa zúčastňoval na Olympiáde v anglickom jazyku a v roku 2012 som vo svojej vekovej kategórii vyhral celoštátne kolo. Rok na to som vo vyššej kategórii v celoštátnom kole dosiahol druhé miesto. V rokoch 2012 a 2013 som obsadil prvé miesto na celoštátnych kolách 17. a 18. ročníka recitačnej súťaže Shakespeare Memorial v kategórii próza.

Angličtinu som začal súkromne doučovať už na strednej škole; na vysokej škole som začal učiť aj v jazykových školách a vo firmách. Po promóciách v roku 2019 som si založil živnosť a odvtedy sa vyučovaniu venujem naplno. Najradšej učím stredoškolákov a pokročilých. Pri učení som zvyknutý improvizovať a dynamicky sa prispôsobovať potrebám študenta. Som perfekcionista a záleží mi na tom, aby jazykový prejav znel prirodzene po všetkých stránkach. Moje kreatívne výtvory môžete nájsť na Instagrame @english.for.perfectionists a na youtube.com/@jakubkrizko

👨‍🏫 Skúsenosti 👨‍🏫
Mám osemročné skúsenosti s vyučovaním jednotlivcov aj skupín, získané výučbou v jazykových školách, v súkromnej základnej škole a vo firmách, ako aj súkromným doučovaním a konverzačnými hodinami osobne aj cez internet. Angličtinu vyučujem na plný úväzok a profesionálne sa nevenujem ničomu inému. Celkovo mám za sebou vyše 6400 odučených hodín.

📃 Certifikáty 📃
Som držiteľom certifikátu Cambridge English: Proficiency, ktorý predstavuje najvyššiu úroveň (C2) v Spoločnom európskom rámci pre jazykové znalosti (CEFR). Certifikačnú skúšku som zložil s najvyššou známkou – Grade A – v osemnástich rokoch. Všeobecnú štátnu jazykovú skúšku z anglického jazyka som prospel s vyznamenaním – takisto s najvyššou známkou (viac v sekcii Fotky a certifikáty).

🎓 Vzdelanie 🎓
Úspešne som ukončil akademické štúdium druhého stupňa na Ekonomickej fakulte Technickej Univerzity v Košiciach, kde som bol päť rokov súčasťou anglofónnej formy (väčšina predmetov bola vyučovaná v angličtine) študijného programu Financie, bankovníctvo a investovanie. Mám inžiniersky titul a zloženú odbornú skúšku z anglického jazyka, ktorá je nevyhnutná na dokončenie inžinierskeho štúdia v mojom odbore.

Fotky a certifikáty