Anna F.

Anna Fialová
Účet ověřený:
 český jazyk, nauka o společnosti - občanská nauka, housle, dějepis - sš, hudební výchova, anglický jazyk - začátečník, dějiny hudby, literatura
 Hradec Králové
  100Kč - 300Kč za 60 minut
  po obědě, večer,
  dochází za studenty
  70% zodpovězených zpráv

Dobrý den, jmenuji se Anna Fialová. Je mi 19 let a pocházím z Chotěboře, Kraj Vysočina. Přes týden ale žiji v Hradci Králové, kvůli studiu VŠ.

Minulý rok jsem odmaturovala s vyznamenáním na Gymnáziu Chotěboř z češtiny, angličtiny, základů společenských věd a dějepisu. Nyní studuji na Univerzitě Hradec Králové obor Specializace v pedagogice - Český jazyk a Společenské vědy.

Od 5 let hraji na housle. Chodila jsem do ZUŠ Chotěboř, kde jsem absolvovala dva cykly. Mám zkušenosti jak se sólovou, tak i s komorní a orchestrální hrou. V současnosti jsem členkou Komorního orchestru UHK.

Mohu doučovat žáky základních a středních škol ve výše uvedených předmětech a oborech. S doučováním mám už zkušenosti. Soukromě chodím učit dvě slečny (13, 15) na housle ve svém rodném městě.

Čas, kvůli povaze mého studia, budu mít spíš v odpoledních a večerních hodinách ve všední dny, ale záleží na domluvě. Jsem schopná se přizpůsobit.Tento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z doporučených.

Napsat referenci