Marie Š.

Marie Š.

Odpovídá do 1 hod., na 100% zpráv
100% 1 hod
Přijímá nové studenty

Marie Š.

Přijímá nové studenty

konverzace v ANGLIČTINĚ do úrovně C1 z Nového Zélandu! Pojďme posunout tvoji angličtinu na DALŠÍ ÚROVEŇ 🌷napiš mi o zkušební lekci ZDARMA

  • Doučuje také online
  • Od  350 Kč/hod
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 350 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Popis Reference Blogy

Popis

Jestli se potřebuješ rozmluvit a rozšířit si slovní zásobu, jsi tu správně! Jsem profesionální jazyková lektorka a nabízím konverzace v angličtině a rozšiřování a upevňování slovní zásoby.

Jsem absolventkou oboru Překladatelství a tlumočnictví s angličtinou na Univerzitě Karlově. Úroveň jazyka C2 mohu doložit vysokoškolským diplomem a mezinárodním certifikátem IELTS. Od roku 2019 žiji na Novém Zélandu a angličtina je základním komunikačním prostředkem v naší domácnosti. Absolvovala jsem pedagogické minimum a jsem jazykovou lektorkou od roku 2013. Pravidelně se účastním konferencí pro lektory cizích jazyků.

Na každou lekci si dopředu zadáme téma, kterému se pak budeme věnovat. Výběr záleží jen na tobě a mohou to být základní témata jako je rodina nebo dopravní prostředky, až po témata jako je globální oteplování a geneticky modifikované organismy. Na každou lekci dopředu dostaneš zadání (video, text, nahrávku), které si doma pustíš nebo přečteš. Na lekci si pak řekneme slovíčka k tématu, budeme si o tématu povídat, budu se tě ptát na otázky související s tématem a taky budeme hrát hry na procvičení slovní zásoby i mluvení. Během lekce průběžně poskytuji zpětnou vazbu, nabízím alternativy a synonyma ke tvým odpovědím a postupně si tak budeš rozšiřovat svůj slovník.

Učím přes Skype a během lekce ti píšu slovní zásobu do chatu, kde si slovíčka můžeš během lekce i kdykoliv po lekci zobrazit. Lekce probíhají z 95-100 % v angličtině.

Pro studenty vytvářím bezpečné prostředí, kde se mohou bez obav ptát, dělat chyby a postupně se rozvíjet.

Záleží jen na tobě, kolik času budeš chtít angličtině věnovat. Já jsem jazyková mentorka, která je tu pro tebe i mimo naše společné lekce a můžeš mi kdykoliv napsat, pokud něco potřebuješ. A když budeš mít zájem, můžeš si se mnou trénovat i psaný projev a na každou lekci vypracovat písemný úkol, na který ti posléze poskytnu zpětnou vazbu.

Můžeme spolu sem tam oprášit i gramatiku, ale není to primární náplní mých lekcí.

Pomůžu ti s učením slovíček. Neváhej se mě zeptat na zajímavé aplikace na procvičování slovní zásoby, na užitečné weby nebo profily na Youtube. Poradím ti, co pomáhá mně i co pomáhá ostatním a určitě pomůže i tobě! Za měsíc můžem dát stovku nových slovíček, ale jen pokud budeš ty sám chtít.

A jako BONUS se můžeš těšit na spoustu kulturních zajímavostí z Nového Zélandu.

Moje sazba je
350 Kč / 45 minut nebo
450 Kč / 60 minut.
Napiš mi o první zkušební a nezávaznou lekci v délce 20-30 minut ZDARMA.

Aktuálně si můžeš rezervovat lekce v následující dny a časy:
pondělky od 14:00 (tj. 14:00-14:45), od 15:00, od 16:00, od 18:15, od 19:15
úterky od 14:00, od 15:00, od 16:00
středy od 14:00, od 15:00, od 16:00, od 19:30
čtvrtky od 15:00, od 16:00, od 18:15, od 19:15
pátky od 15:30, od 17:45

neděle od 17:00, od 18:00, od 19:00

Kontaktujte mě na e-mailu m.sinde@seznam.cz.

Těším se na viděnou a na slyšenou!

Marie

Reference (3)

Deleted-190d92 D.

Zrušený účet

Neověřená reference

Doučování vřele doporučuji. :-) Líbilo se mi, že jsem se na hodiny mohla vždy připravit a to mi moc pomáhalo v tom, abych pak lépe komunikovala a reagovala na otázky. Hodiny vždy byly perfektně promyšlené a připravené. ;-)

Odpověď doučovatele:

Kájo, moc děkuji za Tvoji referenci :)

Lukáš K.

Lukáš K.

Neověřená reference

Perfektní hodiny, dobrá cena, jednoznačně doporučuji. Lukáš

Michal Š.

Michal Š.

Neověřená reference

Už několik týdnů máme konverzace. Výuka je pestrá a vždy hezky připravená, líbí se mi, že lekce jsou šité na míru. Každou lekcí si rozšířím slovní zásobu a hravou formou jsem veden ke konverzaci. Lekce mně baví. Michal

Odpověď doučovatele:

Děkuji, Michale, jsem ráda, že Vás se mnou výuka baví a snad ještě raději vidím i Váš pokrok :)

Blogy (1)

Strategie pro ústní část maturitní nebo mezinárodní zkoušky z cizího jazyka

Součástí maturitní zkoušky i všech mezinárodních zkoušek z cizího jazyka je mimo jiné mluvený projev, který bývá obvykle tím největším strašákem. Správná volba strategií v přípravě před zkouškou i…