Veronika K.

Veronika K.

Odpovídá do 13 hod., na 100% zpráv
100% 13 hod
Přijímá nové studenty

Veronika K.

Přijímá nové studenty

Nemčina s Veronikou

  • -
  • Doučuje také online
  • Od  350 Kč/hod
Cena Od 350 Kč/hod

Popis

Vítajte na môjom profile!
Som učiteľka NEMECKÉHO JAZYKA s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti vzdelávania. Absolvovala som štúdium nemčiny na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici, kde som získala výborné jazykové znalosti a porozumenie kultúry nemecky hovoriacich krajín. Okrem nemčiny študujem i geografiu a SLOVENSKÝ JAZYK.

Počas štúdia som navštevovala Švajčiarsko, kde som získala cenné skúsenosti a praktické znalosti jazyka. Pracovala som tam v dynamickom prostredí, kde som mala možnosť naučiť sa špecifické terminológie a jazykové nuansy potrebné pre úspešné dorozumievanie.

Svoje nadšenie pre výučbu som našla v práci s ľuďmi všetkých vekových skupín. Mám bohaté skúsenosti s doučovaním detí, mládeže aj dospelých, čo mi umožnilo vyvinúť efektívne a prispôsobiteľné vyučovacie metódy. Verím, že individuálny prístup a pochopenie potrieb každého žiaka sú kľúčové pre ich úspech a napredovanie.

AKÉ KURZY PONÚKAM?

* Individuálne kurzy pre žiakov a študentov
* Individuálne kurzy pre dospelých
* Odborná nemčina
* Skupinové kurzy v malých skupinkách.
* Príprava na maturitu, certifikáty!

Študenti sú pre mňa prvoradí, s láskou im odovzdávam svoje vedomosti a skúsenosti. Jazyk pre mňa nie je len predmet v škole a študenti nie sú len študenti, ale priatelia, ktorým s láskou odovzdávam svoje bohaté skúsenosti. Ku každému študentovi pristupujem profesionálne - podľa požiadaviek a individuálnych potrieb!
Vaša Veronika.

Typy lekcí

Standardní lekce

350 Kč / 55 min.