Michael J. Ověřená identita

Michael J.

Ověřená identita
Přijímá nové studenty

Popis

Som slovenský doučovateľ, ktorý sa rozhodol poskytnúť svoju vychválenú doučovaciu službu aj v Česku!

"S radosťou vám poskytnem doučovanie, pomôžem vám pri projektoch a zabezpečím, aby ste plne porozumeli témam, v ktorých sa potrebujete zlepšiť. Som tu, aby som vysvetlil zložité koncepty jednoducho.

Volám sa Michael John Čverčko.

Som študentom VŠ, fakulty FIIT STU (Fakulta informatiky a informačných technológií) v záverečnom ročníku bakalárskeho štúdia.

💼 Profesionálna expertíza

Pracujem ako automatizačný špecialista v Benitim, kde hlavnou náplňou mojej práce je automatizovať Excel tabuľky pre vylepšenie interných procesov firmy.

Pôsobím aj ako lektor v AjTyvIT, kde vediem workshopy a prednášam mladým o témach spojených s informačnými technológiami.

📝 Štýl doučovania

Môžete si vybrať medzi online a fyzickým doučovaním za doplatok. Odporúčam dvojhodinové doučovanie z dôvodu, že hodina prejde bleskovo rýchlo a často nestačí na kompletné porozumenie učiva. Formou dvojhodinovky budete mať viac času na detailnejšie vysvetlenie učiva a riešenie príkladov.

Pri online doučovaní budeme využívať videohovor, interaktívne tabule a zdieľanie obrazu. Týmto spôsobom môžem poskytnút rovnako kvalitné doučovanie bez toho, aby som musel fyzicky cestovať na miesto stretnutia.

Ak preferujete fyzické doučovanie, môžeme sa stretnúť osobne na dohodnutom mieste.

💥Skúsenosti

👉🏻 Odučených 2000+ hodín (nielen cez doučma)
👉🏻 Microsoft 365 na úrovni Expert
👉🏻 Anglický jazyk na úrovni native speaker, C2
👉🏻 Programovacie jazyky ako python, java, C, js, r-ko
👉🏻 Práca s databázou a tvorba Queries (MySQL, PostgresSQL)
👉🏻 Taktiež sú mi blízke algoritmy, koncepty a tvorba diagramov spojené s IT
👉🏻 Dátové štruktúry
👉🏻 Logické obvody
👉🏻 Matematika ZŠ/SŠ/VŠ

Verím v priateľský vzťah medzi mnou a žiakmi, ktorý pomáha kvalitnému vzdelávaniu. Vzájomná dôvera a porozumenie umožňujú efektívnejšie učenie a pozitívne prostredie. Som ochotný nadviazať priateľský vzťah s každým žiakom a pomôcť s akýmikoľvek úlohami, ktoré si žiaci potrebujú prebrať."

Typy lekcí

Standardní lekce

999 Kč / 55 min.

Fotky a certifikáty