Natálie B.

Natálie Bílková
Účet ověřený:
 anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - příprava na maturitu, anglický jazyk - komunikace, anglický jazyk - státní zkouška, anglický jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - advanced
  Praha 4
  150Kč - 350Kč za 60 minut
  večer, víkend,
  dochází za studenty
  40% zodpovězených zpráv
  48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Je mi 20 let, pracuji pro jazykovou agenturu Skřivánek, s.r.o. a jsem absolventkou gymnázia Dr. Václava Šmejkala v Ústí nad Labem, nyní studuji AJ na Univerzitě Karlově v Praze, kde už druhým rokem bydlím.

Nabízím individuální přístup v doučování AJ - ať už nižší či vyšší úrovně. Z tohoto předmětu jsem maturovala bez jediné chyby - s plným počtem bodů a vyznamenáním. Poradím si i s překladem slohových prací a jiných úkolů. Nejlépe mi jde doučování na maturitní zkoušku.

Disponuji CAE certifikátem (AJ, úroveň C1) a potvrzením o pedagogické praxi. Mé zkušenosti s doučováním jsou rozmanité a bohaté - od předškolních dětí po dospělé. Učila jsem pro jazykovou agenturu Prime Class jako soukromá lektorka a pro Rytmik Dětem jako učitelka AJ ve školce.

Pro kontaktování se nebojte použít mé číslo, pokud se chcete ujistit, že se k vaší žádosti dostanu hned.

K doučování nabízím příjemné prostory klidného bytu v Nuslích, tři minuty chůze od tramvajové/autobusové zastávky. :)

Co se ceny týče, vždy je možné se nějak domluvit, aby to vyhovovalo oběma stranám. :)Reference

Naty je velice příjemná a hlavně trpělivá doučující. Dcera je dislektik a má poruchu soustředění. Velice špatně chápala gramatiku, kterou ve škole, dle mého názoru, nedostatečně vysvětlují a procvičují. Již po 2 hodinách s Naty se dcera ve škole viditelně zlepšila. Velké pozitivum pro mě, jako pro rodiče, je to, že doučování probíhá doma, a že termíny jsou přizpůsobeny dle našich potřeb. Proto bych chtěla Naty touto cestou moc poděkovat.

Katka D. - 6. 3. 2017

Naty je super holka, milá, přátelská a ochotná se na všem domluvit, včetně ceny. Angličtině skvěle rozumí a používá "běžně" mluvenou angličtinu, ne tu "školní", což velmi oceňuji. Také dokáže dobře porovnat češtinu s angličtinou, aby člověk pochopil její odlišný systém. Nemá problém ani s doučováním přes internet.

Jolana B. - 9. 2. 2017

Doucovani s Naty probihalo naprosto skvele. Syn je ADHD a slecna doucovatelka si dokazala poradit i s timto problemem. Dokonce se zlepsil i ve skole. Jen skoda, ze se prestehovala do Prahy. Natalii mohu vsem doporucit.

Věra S. - 3. 2. 2017

Velice šikovná doučovatelka, rozhodně doporučuji. Jediná mě dokázala připravit na didaktické testy z anglického jazyka, které mi absolutně nešly a nechápala jsem je ani od své učitelky na střední. Díky Natálii, která mě na ně perfektně připravila, jsem úspěšně složila maturitní zkoušku z aj, čili jestli máte z aj stejný problém jako já a chcete uspět u maturitní zkoušky, tak Natálie je jasná volba. Je flexibilní, uvolněná a opravdu angličtinu bez problémů ovládá, jak mluvu tak teorii, hlavně jí nedělá problém skoro kdykoliv si na Vás po domluvě udělat čas. Další plus beru, že je jedna z mála doučujících, co má přijatelné ceny, absolutně nic předraženého.

Nikol V. - 1. 2. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci