The most Enjoyable English lessonKaterina K.

Katerina Kacirkova
Účet ověřený:
anglický jazyk
Janov nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Liberec
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 450Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
28h průměrná rýchlost odpovědi

Studovala jsem Anglický jazyk už od ranného věku ale pořádně jsem jí zdokonalila až po ročním studiu na škole ve Spojených státech, kde jsem si vyzkoušela život středoškolaka v maturitním ročníku a i uspěšně složila maturitní zkoušku. Pár let poté mi toho nebylo málo a vycestovala jsem do Australie kde jsem stravila 3 krasne roky živote.
Moje hodiny Angličtiny jsou velice zabavné a specializuji se na konverzace o vámi vyžádanem okruhu. Jsem plná zážitků a slovíček o které se velice ráda s vami podělím. Pořád se snažím si své znalosti prohlubovat..
S Anglickým jazykem není nikdy pozdě. Neváhejte mne kdykoli kontaktovat sms ráda vám zavolam zpět a můžeme se domluvit na podrobnostechReference

Katka mě doučovala angličtinu jako příprav na příjímací zkoušky a pak zkoušky CFE certificate. Umí skvěle vysvětlit gramatiku i speaking a listening a má perfektní přízvuk díky dlouhému pobytu v zahraníčí.

Klára N. - 15. 2. 2017

Dlouhé roky jsem zápasila s Angličtinou a byla stále věčným začátečníkem, ale díky pár hodinám u Kateřiny Kačírkovè mě Angličtina začala bavit a už si nepřipadám jako stálý začátečník. Je to profesionál! VŠEM DOPORUČUJI!!!

Anna S. - 30. 8. 2016

Katku, mohu vrele doporucit je mila, vtipna, trpeliva a profesionalni.

Nikola J. - 30. 8. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci