Lucie H.

Lucie Halamová
Účet ověřený:
angličtina, FCE příprava, španělština, čeština, český jazyk, matematika, geometrie, zeměpis, francouzský jazyk, chemie, německý jazyk, němčina - zš
Praha 9 Hrdlořezy, 19000
Doučuje i přes skype / internet
200Kč - 340Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
60% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Doučování se věnuji více než 8 let, učím děti i dospělé. Angličtina a doučování obecně jsou moje záliba a učím zábavnou formou. Nemá smysl se věci drtit, ale najít v nich kouzlo a pak to jde (téměř) samo. Na doučování mám nové prostory na Praze 9 (Hrdlořezy) a tak doučuji spolu s dalšími kolegy POUZE TAM.
Angličtinu jsem více než 4 roky používala v práci aktivně na denní bázi při práci se zahraničními studenty, veškeré prezentace jsem prováděla v anglickém jazyce, připravovala materiály.
Součástí mé "anglické kariéry" byl i šestiměsíční pobyt a studium v anglickém jazyce.
Postupně kolem sebe shromažďuji další lektory, kteří rádi předávají své znalosti dál. Pokud máte jakýkoliv požadavek, nebojte se a napište =)
Po kontaktování Vám ráda poskytnu další informace a reference.
Budu se na Vás moc těšit! =)Reference

Dobrý den, naši synové začali chodit na doučování k slečně Lucii Halamové a ráda bych tímto slečnu Lucii pochválila. Má k našim deváťákům před přijímačky milý vztah, kluky to se slečnou Luckou baví a výuce rozumí. Můžeme tedy slečnu Lucku Halamovou vřele doporučit k doučování.

Monika H. - 20. 10. 2016


Fotky a certifikátyTento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z doporučených.

Napsat referenci