Michael R.

Michael Rada
Účet ověřený:
 anglický jazyk, německý jazyk
 Praha
  240Kč - 300Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  71% zodpovězených zpráv
  5h průměrná rýchlost odpovědi

Student FF UK, obory angličtina a němčina v programu překladatelství a tlumočnictví. Studuji v Praze a tam i od října do června doučuji.

Ve výuce kladu důraz na důkladnou teoretickou průpravu, prioritní jsou individuální potřeby a požadavky studenta. Úroveň od základní po vysokoškolskou, zkušenosti obzvlášť s přípravou na maturitní zkoušku. Praktické dovednosti a získanou slovní zásobu prověřuji formou konverzace na různá témata především dle výběru studenta. Rovněž dbám na formálně správnou výslovnost (v angličtině tzv. Received Pronunciation a britská výslovnost obecně, v němčině standardizovaná výslovnost "Hochdeutsch"), která mnohdy ve výuce ustupuje do pozadí, ale přitom její správné zásady hrají roli v porozumění samotným rodilým mluvčím. V případě zájmu studenta se výslovnosti věnuji i hlouběji.

Pracuji s řadou různých zdrojů. Průběh, plán a cíle výuky jsou vždy, jak už jsem nazančoval, individuálně přizpůsobené.Tento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z doporučených.

Napsat referenci