Michaela V.

Michaela Vacková
Účet ověřený:
anglický jazyk, ang, angličtina, anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - státní zkouška, anglický jazyk - business, anglický jazyk - příprava na maturitu, anglický jazyk - komunikace, anglický jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - advanced
praha, 110 00 Staré Město
Doučuje i přes skype / internet
300Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
80% zodpovězených zpráv
2h průměrná rychlost odpovědi

Co nám se studenty angličtiny osvědčilo ?
Trpělivost, nové cesty ( nejen při učení slovíček) , akceptace tempa studentů.
To u nich vede k prolomení zábran, získají sebejistotu a především - posun v jazyce . Reference a více o mně naleznete na mém webu: www.****** .
Žila jsem a studovala v UK a USA , mám pedagogické vzdělání, erudici v obchodní angličtině po 16-ti letech v korporátu, CAE a učím již 6-tým rokem. Zkusme se potkat – rozhodnutí pak bude na vás.Reference

Lektorku Míšu si chválím velice. Je vždy perfektně připravená na hodiny,které jsou zábavné a motivují. Oceňuji,že se dokáže přizpůsobit tempu,které vyhovuje studentovi. Step by step vede výuku konkrétního jedince k velkým pokrokům a je průvodcem k překonání sama sebe. Začínala jsem jako věčný začátečník a dnes ,po pár měsících ,se těším bez stresu na dovolenou do zahraničí a jsem v klidu,protože vím,že nebudu ztracená jako mnohokrát v minulosti...DOPORUČUJI.

Veronika U. - 11. 9. 2019

U maturity jsem uspěl výborně ! A jak jste mi poradila s tím blokem u mluvení, tak to fungovalo :) Moc vám děkuju za doučování.

J B. - 3. 9. 2019

Paní Míšu bych chtěl doporučit především z toho důvodu, že je schopná si s vámi sednout, prodebatovat vaše konkrétní potřeby a společně vymyslet funkční plán, podle kterého poté následná výuka probíhá. Dále bych chtěl zároveň ocenit její snahu přizpůsobit se a ochotu vrhnout se do vod, které ji nejsou známé. Jak tomu bylo například i u mě při přípravě na zkoušku z odborné angličtiny v oblasti dějin umění. Zkoušku jsem nakonec úspěšně složil.

Michal T. - 2. 6. 2019

Já a moje kolegyně používáme angličtinu v práci celkem často. Ale stále to nebylo ono. Míšu jsme našly cca před 2 lety. Dneska konečně víme, jak ty časy používat, zajímavé jsou třeba různé fráze, idiomy, které pro nás připravuje. Oceňujeme u ní lidský přístup a profesionalitu. Děkujeme :)

Michaela V. - 17. 5. 2019

Je mi 44 let a mám menší sluchovou vadu. Proto mi jazyky nikdy nešly. Vymotat se z kruhu věčných začátků mi pomohla až paní Vacková. Děkuji jí tímto za její trpělivost a empatii.

Václav Č. - 6. 2. 2019

Lektorku Michaelu jsem oslovila s prosbou o pomoc při přípravě na zkoušku z Business English. Postupně jsem začala sledovat, že můj mluvený projev je sebejistější a slovní zásoba se postupně rozšiřuje. Velmi vítám výuku přizpůsobenou na míru mým potřebám a individuální přístup. Míša je na každou lekci pečlivě připravena, hodiny jsou zábavné. V lekcích se věnujeme okrajově i gramatice, avšak především se soustředíme na konverzaci, což bylo i mé přání. Pokud potřebujete s angličtinou pomoci, Michaelu Vám můžu vřele doporučit.

Markéta B. - 20. 1. 2019

Lektorku Michaelu jsem oslovila s prosbou o pomoc při přípravě na zkoušku z Business English. Postupně jsem začala sledovat, že můj mluvený projev je sebejistější a slovní zásoba se postupně rozšiřuje. Velmi vítám výuku přizpůsobenou na míru mým potřebám a individuální přístup. Míša je na každou lekci pečlivě připravena, hodiny jsou zábavné, výuku prokládá i různými videi. V lekcích se věnujeme okrajově i gramatice, avšak především se soustředíme na konverzaci, což bylo i mé přání. Pokud potřebujete s angličtinou pomoci, Michaelu Vám můžu vřele doporučit.

Markéta B. - 20. 1. 2019

Původně jsem s Michaelou začal spolupracovat hlavně kvůli přípravě na zkoušky FCE, a také protože jsem neměl dostatek zkušeností s mluvenou angličtinou. Nakonec jsem ale od svého záměru ustoupil, protože lekce připravené od Michaely byly mnohem záživnější oproti lekcím ke zkouškám FCE. Michaela je na hodiny vždy perfektně připravená, lekce jsou zábavné a ke každému přistupuje zcela individuálně.Po roce doučování mohu říct, že bych se již nebál angličtinu použít na profesionální úrovni.

Zdeněk H. - 4. 9. 2018

Po absolvování několika fádních kurzů angličtiny a zároveň narůstajícím tlaku ze strany zaměstnavatele, jsem se rozhodla pro výuku angličtiny se soukromým lektorem. Brzy se ukázalo, že jsem v případě Míši udělala skvělý výběr. Míša je ten typ lektora, který se na každou hodinu pečlivě připravuje a snaží se, aby byla pro žáka účelnou a zároveň tématicky zajímavou. Vždy se ujistí, že probrané látce rozumím a nemá problém se k tématu vrátit. Z jejího přístupu je znát velká zkušenost a určitá forma empatie. Budiž tato reference jakousi formou poděkování za dosavadní hodiny.

Eva A. - 3. 9. 2018

Na angličtinu jsem se rozhodla začít chodit, abych se po x letech studia, zbavila bloku a rozmluvila se. Na první hodinu jsem dorazila velmi nervózní a nevěděla jsem, co očekávat a jak to bude probíhat. Nicméně jsem odcházela nadšená a v duchu jsem věděla, že jsem našla to pravé, co potřebuji, což se mi v následujících týdnech a měsících potvrdilo. Míša se velmi zodpovědně na každou lekci připravuje, vyjma učebnice používá i další studijní materiály – videa či výukovou tabuli. Vymýšlí pro studenty hry, vybírá zajímavá témata ke konverzaci a snaží se dělat lekce zábavné a zajímavé. Takže každá lekce je jiná a přináší to člověku stále nové informace a podněty. Zároveň si velmi cením přístupu, který Míša ke studentům má. Kdy dělá lekce šité na míru a hlavně umí člověka namotivovat a pochválit. Za dobu co k Míše docházím, jsem získala větší sebedůvěru, a co je pro mě nejdůležitější povedlo se jí rozmotat mi jazyk a začít se rozmlouvat. Za což jí velmi děkuji a mohu ji jen doporučit. Jsem velmi ráda, že jsem na ni narazila.

Anna J. - 2. 9. 2018

Není se čeho obávat! Lekce u Míši se odehrávají v příjemném prostředí a v přátelské atmosféře. Náplň hodin je na aktuální téma, žádné papouškování pravěkých učebnic. Užijeme si dost legrace, člověk se úplně zapomene nervovat, že má problémy mluvit v cizím jazyce, neb zrovna něco anglicky vypráví .. Přijďte to zkusit!

Martina - 10. 1. 2017

Predtým, než som prišla k Míši som sa angličtinu učila približne 2 roky v škole a moja úroveň bola viac než tragická. Nebola som schopná povedať ani jednu súvislú vetu. Po polroku s Míšou som schopná dohovoriť sa na základenej úrovni a prečítala som už svoju 3 knižku v angličtine, čo by som predtým nezvládla. Momentálne sa chystám do USA a verím, že nebyť doučovania z AJ, neodhodlala by som sa tam. Míša je ako učiteľka strašne super. Na hodiny sa vždy pripravovala a myslím, že sme spolu strávili príjemný čas :) Vyskúšala som asi 10 rôznych doučovateľov alebo jazykových škol a Míša bola jednoznačne najlepšia. Nezostáva mi nič iné, než ju doporučiť a dúfam, že po príchode z USA s ňou budem pokračovať v štúdiu! :)

Lenka O. - 21. 11. 2016

Hodiny jsou vedeny zábavnou formou a Míša je vždy na hodinu řádně připravena. Je empatický člověk, a myslím, že si dokáže porozumět snad s kýmkoliv. Komunikace je naprosto bez problémů a snaží se vyjít vstříc studentovi. Je patrné, že práci učitele má velice ráda, dokáže správě namotivovat a pokud je zájem ze strany studenta, tak dokáže velmi naučit a hlavně studenta rozmluvit. Nejdříve jsem na hodiny docházel individuálně. Nyní jsme po domluvě ve skupince dva a obě verze učení mi s Míšou velice vyhovují.

Petr D. - 17. 11. 2016

S Míšou spolupracuji již 6 měsíců a zvládli jsme - při frekvenci 2x týdně - dvojnásobné množství látky oproti běžnému kurzu. Míša chodí na individuální hodiny připravena a včas, což je pro mě důležité. Hodiny jsou vyvážené, od počátku více zaměřené na konverzaci a poslech, jak jsem požadoval. Míša si často bere zpětnou vazbu na své hodiny a hlídá si, zda je výuka pro mě přínosem a splňuje má očekávání.

Ondrej S. - 15. 11. 2016

S Míšou jsme začali spolupracovat, abychom získali více sebedůvěry v anglické konverzaci a oprášili slovní zásobu. Míša nám upravila hodiny na míru, má připraveno spousta kvalitních materiálů přinášející různá témata ke konverzaci, používá moderní učebnici angličtiny, interaktivní testy, videa z internetu - každá hodina je jiná a překvapující. Je to poprvé, co se na hodiny angličtiny opravdu těšíme a přijdou nám dokonce krátké :) Míša dokáže perfektně rozmluvit a namotivovat k dalšímu studiu angličtiny

Martina A. - 15. 11. 2016

Potýkám se s velkými problémy s angličtinou. Od září roku 2015 do května 2016 jsem začala docházet na doučování, jelikož mě čekala závěrečná zkouška z angličtiny. Pamatuji si na první hodinu, kdy jsem byla velmi nervózní, protože jsem se bála jak se na mne paní Vacková bude dívat, protože můj problém je, že se bojím mluvit. Paní Vacková byla velmi milá a vysvětlila mi, ať se ničeho nebojím, že jsme tam sami a hlavně, že mi chce pomoci. Následně již byly všechny hodiny uvolněné a ze mě spadla velká nervozita a tréma. Paní Vacková mi pomáhala vytvářet otázky ke zkoušce a postupně jsme je všechny probraly. Paní Vackovou doporučuji, protože hodiny s ní jsou výborné. A chtěla bych velmi poděkovat za její ochotu a trpělivost, kterou se mnou měla. Zkoušku jsem nakonec úspěšně složila.

Tereza M. - 15. 11. 2016


Tento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z níže doporučených:

Napsat referenci