Ing. Pavla K.

Pavla Kubů
Účet ověřený:
makroekonomie, matematika, mikroekonomie, ekonomie - sš, ekonomie, základy ekonomie, český jazyk, TSP/OSP, Podniková ekonomika
Doučuje i přes skype / internet
300Kč - 500Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
doučuje i skupiny
90% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Vlastní učebna Jablonec n. Nisou - Mšeno. Výuka přizpůsobena potřebám studenta, časová flexibilita výhodou. Možnost fakturace na firmu v případě zájmu.

Absolvovala jsem Ekonomickou fakultu Technické univerzity v Liberci, poté 3 roky studia doktorátu z ekonomie.
Doučováním se zabývám již několik let, převážně doučuji ekonomii (příprava na dílčí zkoušky a státní závěrečné zkoušky na VŠ - zkušenosti s výukou ekonomie na VŠ) a matematiku (ZŠ, SŠ).

Po několika letech výuky na VŠ a soukromého doučování jsem založila vlastní vzdělávací centrum matematicko-ekonomických předmětů MEGIDO, se kterým spolupracuje již několik odborníků.
Připravím spolehlivě na přijímací zkoušky na SŠ (matematika, český jazyk) a VŠ (TSP/ OSP) - zkušenosti s výukou přípravných kurzů pro soukromou společnost.

Při výuce přes skype využívám interaktivní obrazovku, kdy vše uvidíte přímo na svém monitoru. Této formy výuky se nemusíte obávat, je velmi spolehlivá, efektivní a z pohodlí domova.Reference

Paní Kubů doučovala syna češtinu, mohu jen vřele doporučit, syn se zlepšil o dva stupně hodnocení. Na doučování chodil rád a s paní Kubů si rozuměl. Moc děkujeme

Zuzana K. - 27. 6. 2018

Díky paní Pavle jsem úspěšně prošla do třetího ročníku. Když jsem látce nerozuměla, tak na mě netlačila, ale v klidu mi to vysvětlila. Lepší doučování jsem neměla. Děkuju!

Viky K. - 24. 6. 2018

Děkujeme paní Kubů za výborný přístup a perfektní jednání, dceři moc pomohla s matematikou...

Tomáš K. - 23. 6. 2018

Paní Kubů je nejlepší lektorka, opravdu vás přiměje se učit. Její služby jsem využila už dvakrát, vždy stoprocentní úspěch!

Heli L. - 17. 6. 2018

Doučování u paní Kubů opravdu vřele doporučuji. Skvělý odborný přístup ale i super zvládnutá psychologie. Paní Kubů připravovala syna na přijímací zkoušky na SŠ. Tak v pohodě nebyl ani normální písemce. Moc děkujeme. Bez ní by se na školu nedostal.

Alena J. - 27. 4. 2018

Doučování s paní Kubů rozhodně doporučuji. Dá se říci, že jen díky společným hodinám a dvoutýdenní nalejvárně jsem úspěšně složila SZZ z ekonomie. Paní Kubů dokáže vše jednoduše a srozumitelně vysvětlit. Ještě jednou moc děkuji za super doučování, co skutečně stálo za to! :-)

Pavlína K. - 11. 2. 2018

Bez paní Kubů bych státnice z ekonomie rozhodně nezvládla. Jsem nadšená jak mi vše dokázala vysvětlit a hlavně jakou semnou měla trpělivost, díky Pavle jsem složila zkoušku na výbornou. Když jsem paní Kubů kontaktovala byla pro mě ekonomie něco mezi nebem a zemí. Všem vřele doporučuji a ještě jednou velice děkuji!!!

Veronika Z. - 10. 9. 2017

Paní Kubů, rozhodně doporučuji. Syna doučovala na reparát z matematiky SŠ. Byl výborně připraven. Syn byl vždy z hodin nadšen. I výborná komunikace, na domlouvání termínů doučování.

Renáta K. - 28. 8. 2017

Rozhodně doporučuji. Jako matka 2 dětí mám opravdu málo času a musím s ním dobřě hospodařit, proto doučování po skypu opravdu oceňuji. Mimo to bylo vše jasně, jednoduše a pochopitelně podáno, takže jsem zkoušky zvládla bez obtíží.

Kateřina M. - 3. 7. 2017

Pavla mě připravovala na ekonomické státnice na TUL. Její výklad je pochopitelný i pro ty, kteří nemají grafy a matematiku zrovna v oblibě☺. Je trpělivá a s úsměvem vysvětlí vše znovu a znovu....

Iva H. - 15. 6. 2017

Na doučování k paní Pavle chodí můj syn potom,co se matematika na ZŠ stala u nás, díky novému matikáři,noční můrou.Syn už se po pár hodinách u paní lektorky nebojí chodit do školy a začal nosit i dobré známky.Přístup paní lektorky je k dětem kamarádský,je hodná,trpělivá a ochotná.Rozhodně doporučuji a děkuji.

Monika Š. - 15. 6. 2017

Toto doučování je pro mě opravdu ideální, paní Pavla je zábavná a umí skvěle a jednoduše vysvětlit vše čemu nerozumíte. Chtěla bych jí poděkovat že se mnou měla trpělivost a že mi pomohla zvládnout přijímací zkoušky:). A musím říci ze to byly snad jediné hodiny matematiky které mne opravdu bavily:).

Tereza F. - 13. 5. 2017

Syn na hodiny doučování chodil rád a odcházel z nich nadšený. Co víc k tomu dodat? Děkujeme!

Věra N. - 18. 4. 2017

Chtěl bych poděkovat paní inženýrce za výuku syna při přípravě na gymnázium resp. zkoušky z 5. třídy. Jednak se jednalo o bezpečně nejefektivnější cílený a profesionální způsob přípravy, ale vždy jsem cítil i upřímnou snahu jej posunout a to tak, že mě syn přemlouval !!! ať doučování u paní Pavly zařídím :) Ještě jednou děkuji.

Jiří M. - 17. 4. 2017

Byla jsem s doučováním velice spokojená. Pavla mě doučovala ekonomii a připravovala na státnice. Můžu říci, že jsem z jejích hodin odcházela s pocitem, že látku chápu a že to není tak těžké, jak mi to na vysoké škole přišlo. Má osobní přístup a vysvětluje trpělivě, dokud to člověk nepochopí. Vyhovovalo mi, že jsem grafy kreslila sama na tabuli, což mě pak ulehčilo kreslení u státnic. Tempo učení vždy přizpůsobila studentovi. I časově mi pokaždé vyšla vstříc, což mi dost pomohlo. Doporučuji! :-)

Tereza C. - 6. 2. 2017

Doporučuji! Hodiny na skypu probíhají mnohém účinněji než na místě. Paní Pavla umí vše jednoduše a dobře vysvětlit. Taky je časově flexibilní i pro nároční lidí jako třeba já kvůli práci.

Diana K. - 29. 1. 2017

Výuka s Pavlou je zábava. Je profesionálka na svém místě. Problematiku umí vysvětlit a podat tak, že ji pochopím i já. A to je co říci :-) Vřele ji doporučuji.

Jiří V. - 29. 1. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci