Ing. Pavla K.

Pavla Kubů
Účet ověřený:
 matematika, ekonomie - sš, makroekonomie, mikroekonomie, ekonomie, základy ekonomie, český jazyk, TSP/OSP, účetnictví, anglický jazyk
  Jablonec nad Nisou, Liberec a okolí
  260Kč - 410Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Vlastní učebna Jablonec n. Nisou - Mšeno. Výuka přizpůsobena potřebám studenta, časová flexibilita výhodou. Možnost fakturace na firmu v případě zájmu.

Absolvovala jsem Ekonomickou fakultu Technické univerzity v Liberci, poté 3 roky studia doktorátu z ekonomie.
Doučováním se zabývám již několik let, převážně doučuji ekonomii (příprava na dílčí zkoušky a státní závěrečné zkoušky na VŠ - zkušenosti s výukou ekonomie na VŠ) a matematiku (ZŠ, SŠ).
Připravím spolehlivě na přijímací zkoušky na SŠ (matematika, český jazyk) a VŠ (TSP/ OSP) - zkušenosti s výukou přípravných kurzů pro soukromou společnost.

Při výuce přes skype využívám kameru namířenou na tabuli a interaktivní obrazovku, kdy vše uvidíte přímo na svém monitoru.Reference

Syn na hodiny doučování chodil rád a odcházel z nich nadšený. Co víc k tomu dodat? Děkujeme!

Věra N. - 18.04.2017

Chtěl bych poděkovat paní inženýrce za výuku syna při přípravě na gymnázium resp. zkoušky z 5. třídy. Jednak se jednalo o bezpečně nejefektivnější cílený a profesionální způsob přípravy, ale vždy jsem cítil i upřímnou snahu jej posunout a to tak, že mě syn přemlouval !!! ať doučování u paní Pavly zařídím :) Ještě jednou děkuji.

Jiří M. - 17.04.2017

Byla jsem s doučováním velice spokojená. Pavla mě doučovala ekonomii a připravovala na státnice. Můžu říci, že jsem z jejích hodin odcházela s pocitem, že látku chápu a že to není tak těžké, jak mi to na vysoké škole přišlo. Má osobní přístup a vysvětluje trpělivě, dokud to člověk nepochopí. Vyhovovalo mi, že jsem grafy kreslila sama na tabuli, což mě pak ulehčilo kreslení u státnic. Tempo učení vždy přizpůsobila studentovi. I časově mi pokaždé vyšla vstříc, což mi dost pomohlo. Doporučuji! :-)

Tereza C. - 06.02.2017

Doporučuji! Hodiny na skypu probíhají mnohém účinněji než na místě. Paní Pavla umí vše jednoduše a dobře vysvětlit. Taky je časově flexibilní i pro nároční lidí jako třeba já kvůli práci.

Diana K. - 29.01.2017

Výuka s Pavlou je zábava. Je profesionálka na svém místě. Problematiku umí vysvětlit a podat tak, že ji pochopím i já. A to je co říci :-) Vřele ji doporučuji.

Jiří V. - 29.01.2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci