Valentina H.

Valentina Hrtoňová
Účet ověřený:
anglický jazyk
Brno, 61600
Doučuje i přes skype / internet
200Kč - 290Kč za 60 minut
po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
20% zodpovězených zpráv
19h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem studentkou oboru Biomedicínské inženýrství na VUT. Z angličtiny mám Cambridge certificate na úrovni C2: Proficiency. Nabízím přípravu na maturitu, certifikáty TOEFL, FCE, CAE, výuku gramatiky a konverzace. Pokud máte specifické požadavky na učivo, ráda se přizpůsobím. Těším se :)Reference

S doučováním jsem byla vždy nadmíru spokojená. Valča mi vždy se vším ráda poradila a nikdy nebyl problém s domluvou. Je velmi chytrá a šikovná. Procvičovaly od základů gramatiku i slovíčka. Na hodinu docházela s mně na míru připravenou látkou, které jsme se věnovaly.

Andrea H. - 6. 9. 2017

Na doučování byla radost docházet. S Valentinou byla vždy příjemná atmosféra, bezproblémová domluva a flexibilita. Vybrala mi vhodný typ učebnice pro moji úroveň a pak už jsme trénovali gramatiku, slovíčka, věty apod. Myslím, že záleží hlavně na Vás, co požadujete a Valentina se Vám bude snažit maximálně vyhovět, je spolehlivá a měla se mnou vždy trpělivost :-). Pokud váháte, tak neváhejte a vyzkoušejte! Určitě doporučuji a ještě jednou děkuji ;-)

Stanislav P. - 5. 9. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci