Doučování angličtiny Brno, AJ, počítačová grafika ADOBE Photoshop, Gimp, fotografování, Illustrator, CorelJiří B.

Jiří Burián
Účet ověřený:
anglický jazyk, angličtina, počítačová grafika, grafika Adobe, grafika, fotografie, Photoshop, gimp
Brno, 60200
Doučuje i přes skype / internet
2 odučené lekce
250Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
80% zodpovězených zpráv
9h průměrná rychlost odpovědi

Angličtina pro děti ZŠ, MŠ, a ostatní. Konverzace pro dospělé. Záruka zkušeností viz reference niže, plus prokazatelná pedagogická praxe stovky hodin. Aktuálně forma videohovoru - vhodné i pro děti od první třídy. Zkusme spolu jak by videohovor proběhl.

*zelena ikona - 'odučená lekce' na tomto portale znamena pouze proplacena platba pres tento portal, nevypovida o celkovem počtu uskutečněných lekcí. Maji to tady zmatečněReference

S Lektorem jsem byla více než spokojená. Potřebovala jsem na poslední chvíli pomoct s programem Photoshop, kvůli práci do školy. Jirka byl ochotný, pohotový, příjemný, trpělivý a hlavně mu nevadilo obětovat svůj volný čas v sobotu a neděli, aby mi pomohl. Takže za mě super.

Gabriela W. - 24. 6. 2020

Jiří je velmi příjemný a trpělivý lektor, který měl vždy hodiny perfektně připravené.S doučováním jsem byla spokojená. Určitě doporučuji.

Olena L. - 9. 5. 2020

Vřele doporučuji, jsem plně spokojen s formou doučování anglického jazyka.

Lukáš B. - 4. 5. 2020

Vřele doporučuji.

Ondřej Š. - 30. 3. 2020

Lektora Jirku můžu určitě doporučit. Má citlivý přístup k dětem, dokáže zaujmout, výuku zpestřuje např. různými zajímavými videi a v neposlední řadě je velice trpělivý. Navíc je Jirka příjemný člověk, se kterým si rádi popovídáte. :-)

Hana M. - 30. 11. 2018

Služby Jirky využíváme už druhým rokem a jsme moc spokojení. Syn se na výuku těší, i když probíhá v odpoledních hodinách, kdy už je unavený. Příprava Jirky na každou hodinu je svědomitá a procvičí se synem nejen učivo ze školy, ale výuku se snaží zpestřit i četbou knížek popřípadě ukázkami krátkých videí.

Chlupova - 19. 9. 2018

S doučováním jsem byla spokojená. Lektor hodiny vždy přizpůsobil na míru dle požadavků a jazykových schopností. Určitě doporučuji.

Zuzana Č. - 30. 1. 2018

Lektor nám doučuje syna AJ, syn je s doučováním spokojený a my taky.

Škilová - 22. 1. 2018

Syn je s doučováním spokojený a na každou hodinu se těší.

Chlupova - 21. 1. 2018


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci