Doučování angličtiny Brno, AJ, počítačová grafika ADOBE Photoshop, Illustrator, CorelJiří B.

Jiří Burián
Účet ověřený:
anglický jazyk, angličtina, počítačová grafika, grafika Adobe, grafika
Brno, 60200
190Kč - 210Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
67% zodpovězených zpráv
16h průměrná rýchlost odpovědi

Angličtina pro ŠKOLÁKY/ PŘEDŠKOLÁKY a DOSPĚLÉ. V současnosti vyučuji anglický jazyk předškoláčky na několika mateřských školkách a na prvním stupni ZŠ v Brně. V soukromém sektoru doučuji AJ studenty(dospělé) a děti. Z dětí aktuálně doučuji Standa Ch. 5.tř, Slávek Š. 5.tř., Martin N. 7.tř., Honzík M. 2.tř a také vysokoškoláky. Úroveň - všeobecná angličtina A1 až C + konverzace. Děti vyučuji ve školských zařízeních a při soukromém doučování u dítěte doma. Dospělé doučuji a konverzuji v knihovně Jiřího Mahena na Kobližné pod nám. Svobody, Brno. doucanglickyZAVINAČemail.czReference

Služby Jirky využíváme už druhým rokem a jsme moc spokojení. Syn se na výuku těší, i když probíhá v odpoledních hodinách, kdy už je unavený. Příprava Jirky na každou hodinu je svědomitá a procvičí se synem nejen učivo ze školy, ale výuku se snaží zpestřit i četbou knížek popřípadě ukázkami krátkých videí.

Chlupova - 19. 9. 2018

S doučováním jsem byla spokojená. Lektor hodiny vždy přizpůsobil na míru dle požadavků a jazykových schopností. Určitě doporučuji.

Zuzana Č. - 30. 1. 2018

Lektor nám doučuje syna AJ, syn je s doučováním spokojený a my taky.

Škilová - 22. 1. 2018

Syn je s doučováním spokojený a na každou hodinu se těší.

Chlupova - 21. 1. 2018


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci