Jan S.

Jan Strakoš
Účet ověřený:
matematika - sš, , Gymnázia
Brno, 63500
Doučuje i přes skype / internet
210Kč - 250Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
70% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj ! Studuji VUT-Fakultu elektrotechniky a komunikačních technologii v Brně. Pokud máš problémy s matematikou, nebo ti něco není jasné, tak jsem ten pravý pro TEBE! Látku vysvětluji srozumitelně, jednoduše a nechám ti vypracované papíry se vzorovými příklady, ze kterých vše pochopíš :)
Neváhej se ozvat, budu se těšit ! HonzaReference

S doučováním jsem byla moc spokojená. Všechno hezky trpělivě vysvětleno. Perfektně připravený na hodinu. 100% doporučuji.

Eliška Š. - 28. 2. 2018

Vše bylo jasné a dostupné.

Marina J. - 17. 2. 2018

Kontaktovala jsem Honzu pro svého syna. Má problémy s matematikou na gymnáziu. Již po první lekci syn pochopil učivo a z matematického testu dostal po dvou letech jedničku. Jsem velmi spokojena a syn si též jen libuje. Velmi Honzu doporučuji. Látku probírá s velkou trpělivostí dokud ji syn nepochopí. Vysvětluje srozumitelně a hlavně jak se říká "po lopatě". Takže velmi doporučuji spokojená matka

Marcela P. - 6. 4. 2017

Opravdu nejlepší doučovatel :) Látku mi přinesl přehledně a jasně vypracovanou, srozumitelně a s trpělivostí mi ji vysvětlil, ukázal na příkladu a ještě se mnou několik propočítal. Velmi jsem ocenila, že Jan neměl žádné poznámky k tomu, když jsem něco nevěděla nebo udělala špatně a pokud jsem neznala i starší téma, s pochopením se k ní se mnou vrátil. Písemky jsem napsala na 1 a 2 místo jistých dvou pětek. Rozhodně doporučuji!

24. 3. 2017


Kontaktní formulářNapsat referenci