Naučím anglicky, španělsky, českyMgr. Valentýna M.

Valentýna Macková
Účet ověřený:
španělština, angličtina, portugalština, obchodní angličtina, obchodní španělština
Opava, Praha
Doučuje i přes skype / internet
450Kč - 600Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
90% zodpovězených zpráv
31h průměrná rýchlost odpovědi

Chcete učitele, kterého baví učit, a se kterým můžete počítat?

Pak jsem tu pro Vás 😊.

> Výuce se věnuji profesionálně již 7 let a stále pracuji na zlepšování se. Jazyky jsou mým velkým koníčkem a vždy dělám své maximum. Při výuce používám různé osvědčené materiály a nebráním se i improvizaci.
Na pokroku mých studentů mi záleží, za výsledky ručím 😊 Spokojený student, který se rád vrací, je můj cíl.

ANGLIČTINA – do úrovně B2+, příprava na FCE, angličtina pro práci & volný čas

ŠPANĚLŠTINA – všechny úrovně, příprava na zkoušky, obchodní španělština, španělština pro všechny příležitosti...

PORTUGALŠTINA – do mírně pokročilé úrovně

ČEŠTINA – všechny úrovně

Vzdělání, praxe a certifikáty:

ŠPANĚLŠTINA (MGR. - Španělský jazyk a lit., BC. - Španělština ve sféře podnikání, C1 CERTIFIKÁT Universidad de Almería, 2 x pobyt ERASMUS Almería + Tenerife, 3 měs. au-pair Mallorca, VÝUKA na VŠ, soukromě + jazykové školy, OBCHOD – prodejce export do zahraničí, služební cesta Mexiko, Španělsko, Portugalsko… TLUMOČENÍ apod.);

ANGLIČTINA (certifikát FCE, přípr. kurz na CAE, kurz C1 s rod. mluvčím, absolv. kurzu komunikativní metodiky v AJ – tipy & triky jak učit efetivně; soukromá/ firemní výuka + jaz. Školy; zkušenost s obchodem do zahraničí…);

PORTUGALŠTINA (několik let studia na VŠ + soukromé studium, portugalština je moje nová vášeň ☺…)

ČEŠTINA – rodilá mluvčí

Čas a cena výuky jsou na domluvě. Při předplatbě a pravidelných lekcích sleva.

Učím osobně HRANICÍCH a KDEKOLIV přes SKYPE.

AKTUÁLNĚ NABÍRÁM NOVÉ STUDENTY!

Zavolejte na tel. 702 066 406 / napišteReference

Musím říct, že jsem se doučování po Skypu docela bála. Teď obavy vyvracím! S Valentýnkou je i to učení super a sama na sobě cítím, že každou hodinou jsem zase o krok blíže svému cíli:) Už si neumím a ani nechci představovat jiného doučujícího. Muchísimas gracias!!! Všem doporučuji začít, už včera bylo pozdě:)

Dominika Z. - 16. 9. 2019

Jsem velmi spokojená, a mohu vřele doporučit. Jak po stránce profesionální, tak i lidské.

Denisa H. - 26. 6. 2019

Val mohu jen doporučit. Je hodně pečlivá a trpělivá i když Vám nějaké slovíčko nejde do hlavy ráda vám ho připomene. U Val jsem s přestávkami asi rok a můžu jen doporučit. Připravuje si látku kterou potřebujete probrat do předu, tiskne pracovní listy a je vždy usměvavá a milá.

Tereza V. - 4. 3. 2019

Velmi mila slecna. Hodina me bavila a tesim se na dalsi :-)

Stepanka - 21. 2. 2019

Val jakožto učitelku, mohu jen doporučit. Je pečlivá a hlavně trpělivá!! - tyto pedagogické vlastnosti jsou v mém případě nutností 😊. Oceňuji také profi přístup okořeněný příjemným a milým vystupováním., - jen tak dál Val, Dan

Daniel L. - 20. 2. 2019

Velmi doporučuji.

Markéta M. - 14. 2. 2019

Je velmi pozitivní a usměvavá, což člověku hodně pomáhá když se snaží naučit něco zcela neznámého a nového. Má velmi moderní a adaptabilní přístup k výuce. Čerpá z mnoha informačních zdrojů. Má velký přehled, jde poznat, že ve Španělsku a v dalších španělsky mluvících zemích několikrát byla. Velmi doporučuji. :)

Markéta M. - 14. 2. 2019

Valča je nejen skvělá učitelka, ale i skvělá žena a osobnost.. Její hodiny jsou výborně strukturované a vždy dokonale připravené. Pokud hledáte někoho chytrého, milého a usměvavého, našli jste. Mohu jen doporučit!

Vendula K. - 8. 2. 2019

Je velmi pečlivá, vzdělaná a šikovná. A co je nejlepší neskutečně jí to baví a naplňuje. Doporučuji 😉

Lucie R. - 1. 2. 2019

Hodina je vždy skvěle připravena na míru mým potřebám. Panuje přátelská a příjemná atmosféra a proto mě od první chvíle výuka baví. Fajn jsou i domácí úkoly, které člověka donutí mrknout se na látku i doma. Je znát, že Valentýna je učitelka co umí učit :) Je velmi zodpovědná a spolehlivá. Mohu jen doporučit !!!!

Martin H. - 14. 6. 2018

Individuální přístup, vstřícnost, ochota. Lekce španělštiny jsou zábavné a z každé odcházím s pocitem, že jsem se zase dostala o kus dál.

Lenka Ť. - 10. 6. 2018

Valentýna má rozhodně aktivní přístup a snaží se vyjít vstříc podle toho, v čem dotyčný tápe. Pro mě samotného je největší plus, že mě "nutí" v hodinách mluvit pouze španělsky :)

Zdeněk Č. - 22. 3. 2018

Se slečnou Valentýnou jsem velice spokojená. Zaměřuje se na mé slabší stránky a věnuje se jim, aby je zdokonalila. Jde vidět, že svému oboru rozumí. Je trpělivá, vstřícná. Mohu jenom doporučit.

Tereza T. - 21. 3. 2018

Nápadité hodiny, skvělá spolupráce, skvěle vysvětluje a během hodiny stihneme víc než by se řeklo. Hodiny jsou zábavné, jsem maximálně spokojená :)

Tereza V. - 21. 3. 2018

Hodiny spanelstiny jsou napadite a uceni je skutecne zabavne. Vzdy pristupuje zodpovedne s maxim.nasazenim, usilim naucit. Je trpeliva,vnimava na hodinu se vzdy tesim

Petra N. - 19. 2. 2018

Pani ucitelku doporucuji! Ma nadstandardni pristup.Je svedomita, dusledna a vzdy pripravena. Vyuka je napadita, pestra,vyuziva mnoho metod,vsech dostupnych zdroju.... Novakova

Petra N. - 19. 2. 2018

Muzu jen doporucit! Kazda hodina s plnym nasazenim, zodpovedny pristup. Lektorka ma vzdy pripravu,doporuceni, ruzne odkazy, filmove zpracovani, atraktivni materialy..., hodina je mimoradne tvurci-zabavna, ma jasny cil i vysledek.

Petra N. - 19. 3. 2017

Hodiny jsou zábavné a opravdu přínosné. Lektorka má skvělý aktivní přístup k výuce. Mimo samotnou výuku jsem získala mnoho doporučení na další vzdělávání a zlepšování angličtiny v podobě odkazů na vyukové stránky, seriály, naučné slovníky aj. Všem vřele doporučuji.

Renáta A. - 19. 3. 2017

Maximální spokojenost, hodiny byly zábavné, naučila jsem se hodně. Vřele doporučuji!!!

Zuzana H. - 18. 3. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci