Jindřich D.

Jindřich Dvořák
Účet ověřený:
 fyzika, matematika, statistika, statika, stavební mechanika, matematická kartografie, mechanika, lineární algebra, matematická analýza, diskrétní matematika
 Brno
  200Kč - 250Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  100% zodpovězených zpráv
  3h průměrná rýchlost odpovědi

Zdravím, nabízím příjemné doučování matematiky nebo fyziky. Jsem ve 4. ročníku magisterského studia fyziky. Svým věkem (24 let) jsem blízký studentům. Přivydělávám si doučováním a předváděním zajímavých fyzikálních experimentů (jako bonus můžu nějaký na doučovaní ukázat).
Rád doučuji i různé neobvyklé obory matematiky a fyziky jako například statika nebo stavební mechanika, takže se mě nebojte oslovit pokud máte nějaký zvláštní předmět.Reference

Původně jsem se s Jindrou domlouval na doučování Matematiky, vyučované na VUT FEKT, kterou jsme bleskurychle prošli, ale dostal jsem se do nesnází v předmětu Diskrétní matematika. Nevěděl jsem o nikom, kdo by tento předmět doučoval, jelikož není zas tak rozšířený, ale Jindra k mému velkému překvapení tuto oblast matematiky zcela perfektně ovládal a dokázal mi její problematiku jednoduše přiblížit, a tím mi pomoci k úspěšnému složení zkoušky. Hodiny doučování s Jindrou nejsou ani v nejmenším nudné a snadno se pamatují díky zajímavostem, které vytvářejí asociace s látkou, kterou probíráte. Pokud bych někdy potřeboval doučit prakticky jakoukoliv část matematiky či fyziky, tak nebudu váhat a ihned se na něj opět obrátím.

Martin S. - 17. 6. 2017

S doučováním jsem byla velmi spokojena. Jindra mi dokázal vše trpělivě vysvětlit. Líbilo se mi, že Jindra vysvětloval zajímavým způsobem a u učení jsem se nenudila ani jsem nepostřehla, že utekly 4 hodiny. V případě potřeby doučování budu rozhodně opět volat Jindrovi.

Monika B. - 17. 6. 2017

Opakoval som skúšku z Fyziky, ktorá pre mňa bola španielskou dedinou. Doučovanie z fyziky bola pre mňa posledná záchrana. A môžem povedať, že to stálo za to. Jindra mi v pohode dokázal vysvetliť učivo. Na doučovania prichádzal pripravený, bol zodpovedný, priateľský a hlavne vďaka nemu som pochopil učivo, a vďaka nemu som nakoniec aj spravil skúšku.

Samuel U. - 8. 6. 2017

Když jsem se k Jindrovi přihlásil na doučování z matematiky, tak jsem si myslel, že to bude nuda. Ale díky jeho osobnímu přístupu mě matika začala bavit. Doučování jsou příjemná, Jindra mi dokáže vše srozumitelně vysvětlit a někdy mi ukáže i mnohem víc, třeba využití dané látky v praxi (ne jen tupé učení se prostě je to tak, protože to někdo řekl, stejně jako ve škole) nebo nějakou tu zajímavost, což doučování příjemně oživuje. Můžu ho vřele doporučit všem těm, kteří mají problém s matikou a chtějí se ji opravdu naučit, na hodiny chodím rád a s matematikou nemám problém jako dřív.

Marek A. - 12. 4. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci