Kvalitní příprava na lékařské fakulty. Kvalitní výuka chemie, biochemie, matematiky a fyziky.Dr. Jan B.

Jan Bárta
Účet ověřený:
Příprava na LFUK, chemie, matematika, fyzika, lékařská chemie, biochemie
Praha, 18000
Doučuje i přes skype / internet
360Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
4h průměrná rýchlost odpovědi

Absolvent Akademie Věd České Republiky v oboru: Bioorganická a medicinální chemie (Ph.D.) pod vedením prof. Hocka na Ústavu Organické Chemie a Biochemie. Doučuji aktivně 17 let (věk 37 let). Vyučoval jsem semináře na VŠCHT: Organická chemie, Bioorganická Chemie, Chemické výpočty. Poté jsem byl 2 roky na postdoktorálním studiu v Japonsku - Kyushu University. Nyní se věnuji pouze doučování, takže jsem časově flexibilní. Připravuji především studenty na lékařské fakulty (LF UK - Modelové otázky), poté k VŠ zkouškám, na maturitu, reparát, výpočty apod. Vyučuji také v angličtině (Cambridge IGCSE) nebo přes Skype. Z matematiky doučuji např. diferenciální počet (derivace, integrály, funkce více proměnných, totální diferenciál), diferenciální rovnice a jejich aplikace, průběh funkce, stereometrie a planimetrie, analytická geometrie, nejrůznější rovnice a nerovnice. Mám za sebou spoustu pedagogických zkušeností a spokojených studentů.Reference

Velmi kvalitní a profesionální přístup. Mohu jen doporučit.

E. - 20. 9. 2018

S panem Bártou jsem naprosto spokojený. Začal jsem k němu docházet na doučování chemie a nakonec jsem si přibral matematiku i fyziku. Vše zvládá s přehledem. Komunikace bezproblémová.

Štěpán K. - 10. 9. 2018

Doučování s panem Bártou mohu jen chválit. Díky němu jsem dohnala zameškané učivo, vytáhla si známky a konečně začala chemii rozumět. Vřele doporučuji!

Ema D. - 3. 9. 2018

Syn absolvoval doučování chemie k reparátu na gymnáziu. Výuku si velmi chválil a reparát skutečně úspěšně obstál. Pana dr. Bártu doporučujeme a zároveň mu tímto děkujeme. M./M. Jarošovi

Michela J. - 3. 9. 2018

Pan inzenyr je opravdu erudovanym odbornikem ve svem oboru. Opravdu skvele mne pripravil na maturitu a jeste jsme si uzili spousti legrace. Ve srovnani s jinymi lektory je pan Barta opravdu cislo jedna. Diky moc pane inzenyre!

Michal G. - 2. 9. 2018

S panem Bártou mám hodiny již od začátku prázdnin, protože mne připravoval na reparát z fyziky. První jsem byla velmi skeptická, kvůli tomu, že jsem doučování nikdy neměla a bála jsem se, abychom stihli vše probrat, ovšem pan Bárta mne připravil tak dobře, že jsem reparát napsala na 100% a profesorům na mé škole jsem vytřela zrak. Vzhledem k tomu, že jsem natolik spokojená, budu na doučování docházet i v průběhu roku a všem pana Bártu doporučuji. Nejen, že vám vše opravdu dopodrobna vysvětlí, ale hodiny jsou i velmi zábavné.

Magdalena K. - 2. 9. 2018

Priprava na reparat z chemie pod vedenim pana Dr. Barty probehla bez problemu, mohu vrele doporucit :)

M J. - 2. 9. 2018

Doučování mohu na 100% doporučit. Pan doktor Bárta je velmi milý a trpělivý člověk. Dokáže dobře vysvětlit matiku, chemii i fyziku. Díky tomuto doučování, jsem byla schopna složit opravné zkoušky z chemie. :-)

Laura K. - 2. 9. 2018

Dr. Jan Bárta má skvělý přístup, trpělivost, dokáže skvěle vysvětlit a naučit :) byla jsem strašně moc spokojená a dnešním dnem mám org.chemii hotovou! Je prostě palladiovej

Dominika L. - 28. 8. 2018

Naprosto strašná zkušenost z pohledu rodiče hradícího výuku. V úvodním mailu pan Bárta napsal, že účtuje 600 kč/120 min, následně cenu navýšil na 660 – prý, kvůli skypu (že půjde o skype jsem informovala hned na začátku). Na rozumné frekvenci plateb se nedalo domluvit, pan Bárta mě dokázal během hodiny bombardovat spoustou sms, kdy mu zaplatím (napsala jsem mu před tím, že platbu provedu večer). vyčítal mi, že kvůli nezaplacení 4 hodin, ale pouze 3 (byla jsem před tím vyzvána k úhradě 3, nikoliv 4) má na účtu minus 600 Kč. když jsem odmítla hradit dopředu a trvala na uhrazení pouze odučených hodin, tak vyhrožoval zrušením dopředu domluvených hodin, s kterými syn počítal. Raději jsem našla jiného lektora.

Lenka V. - 22. 8. 2018

Pan Bárta mě na hodiny připravil a díky němu jsem byl schopen se opět zorientovat v matematice

Viktor Č. - 27. 2. 2018

Pan Bárta mě velice dobře dokázal připravit na opravné zkoušky z chemie. Na tomto doučování oceňuji kvalitní přípravu a vstřícný přístup. Můžu jedině doporučit.

Michal M. - 30. 8. 2017

Rozhodně doporučuji. Látku mi srozumitelně a názorně vyložil. Byl ochotný mi vyjít vstříc a moc mi pomohl.

Bára K. - 29. 8. 2017

Dokázal mě perfektně připravit na přijímací zkoušky z chemie a fyziky na lékařskou fakultu. Oba předměty jsme začali probírat od úplných základů a o několik měsíců později jsem úspěšně prošel přijímačky na 1. LF UK. Skvělý přístup a znalosti. Doporučuji na 100%!

Jan Š. - 13. 6. 2017

Velice dobré doučování, milý a trpělivý přístup. Doporučuji všem, kteří potřebují doučit nebo s něčím pomoct.

Kateřina P. - 20. 9. 2016

Pana Bártu rád doporučím. Skvělé jednání,osobní přístup a kvalitní výklad dané látky. Doporučuji ostatním.

Vláďa - 25. 8. 2016

Doučování od pana Bárty mohu doporučit, byla jsem spokojena, vysvělil mi otázky z organické chemie v dostupné formě, některé aspekty vysvětlil víc do hloubky, což usnadnilo celkové pochopení věci.

Alla M. - 29. 6. 2016

Dobré doučování. Naučil jsem se kvůli panu Bártovi chemii, kterou bych bez něj nedokázal udělat. Vřele doporučuji. :--)

Bořek P. - 27. 6. 2016

Honza je skvělý pedagog. Pomáhal mi s přípravou na celkem 3 zkoušky na ČZU, všechny jsem složila na 1. pokus :-) Mohu vřele doporučit.

Kateřina R. - 10. 6. 2016

Pana Dr. Bártu mohu na 100% doporučit. Časově mi vždy vyhověl a navíc doučování probíhalo u mě doma,takže žádné dojíždění.I přesto ,že na matematiku nebo chemii nejsem moc nadaný pan Dr.Bárta vždy látku skvěle vysvětlil a výborné výsledky se brzy dostavily .Za mě rozhodně 100% !!

Adam V. - 8. 6. 2016

Pana doktora Bártu mohu jen doporučit. Doučovaní z matematiky a chemie probíhalo u mě doma. Co se týče přístupu a výkladu látky, byl jednoznačně nejlepší ze všech, se kterými jsem se setkal (a nebylo jich v mém případě zrovna málo). Za mě jednoznačně 100% doporučení!! :-)

Matěj F. - 8. 6. 2016

Toto doučování mohu 100% doporučit. Diky tomu jsem se dostala na 1.lf, a to jsem s chemii i fyzikou měla vždy spíš problémy.

E. - 8. 6. 2016

Doučování bylo velmi přínosné. Líbilo se mi, že se lze domluvit na doučování z různých předmětů.

Zuzana W. - 7. 6. 2016

Zatím první doučování pro syna, ale hodnotíme velmi kladně. Syn pochopil vykládanou látku bez problémů.

Patrik O. - 15. 5. 2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci