Výuka anglického a španělského jazykaHelena T.

Helena Trčková
Účet ověřený:
anglický jazyk, španělský jazyk
Praha
Doučuje i přes skype / internet
300Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
4h průměrná rýchlost odpovědi

Milí studenti, jmenuji se Helena a ráda Vám pomohu s angličtinou nebo španělštinou. Výuce obou jazyků se věnuji již deset let, během kterých jsem učila jak v jazykových školách, tak na ZŠ. V průběhu středoškolského studia jsem žila rok v USA a následně jsem získala cambridgeský certifikát CAE. Na Karlově univerzitě jsem získala bakalářský titul z jednooborové španělštiny (Hispanistika) a v magisterském studiu jsem pokračovala ve středisku latinskoamerických studií. Úspěšně jsem také na Karlově univerzitě absolvovala studium "pedagogického minima". Během vysokoškolských studií jsem pobývala rok ve Španělsku a půl roku jsem studovala na univerzitě v Mexiku. V současné době se podílím na přípravě státních jazykových zkoušek.

Výuku Vám přizpůsobím na míru - v hodinách budeme opakovat školní učivo, připravovat se k jazykové zkoušce, vysvětlovat si gramatiku, rozšiřovat slovní zásobu nebo jen konverzovat o sto šest, abyste se bez problémů domluvili na Vašich cestách. Doučuji jak děti, tak dospělé, a to od začátečníků po středně pokročilé.

Výuka probíhá u mne doma na Praze 6 přímo u stanice metra Dejvická. Vždy se snažím, aby byly hodiny co nejvíce pestré a student si odnášel nejenom nové vědomosti, ale i dobrý pocit z toho, že opět udělal kus práce. Na hodiny samozřejmě připravuji extra pracovní listy, pracuji s audiovizuálním materiálem nebo využívám konverzační hry. Učení mě baví a snažím se, aby hodiny bavily i mé studenty.


Budu se těšit na společné setkání!Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci