Doučovanie matematiky, fyziky a angličtiny + príprava na reparáty - PrahaLucia K.

Lucia Kapitánová
Účet ověřený:
matematika - sš, matematika - vš, matematická analýza, matematika - zš, matematika v anglickém jazyce, fyzika v anglickém jazyce, fyzika - zš, fyzika - vš, fyzika - sš, angličtina - zš, anglický jazyk - sš, anglický jazyk - komunikace, anglický jazyk - mírně pokročilý, angličtina - začátečník, anglický jazyk - příprava na maturitu
Praha
Doučuje i přes skype / internet
200Kč - 250Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
40% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Ponúkam prázdninové doučovanie z anglického jazyka na všetkých úrovniach, doučovanie matematiky a fyziky pre žiakov a študentov ZŠ,SŠ a bakalárskeho štúdia VŠ.

Som študentkou magisterského štúdia na Matematicko-fyzikálnej fakulte Univerzity Karlovej,kde som dokončila bakalárske štúdium odboru Obecná fyzika. Štúdiu fyziky predchádzal rok štúdia na strednej škole v USA, kde som absolvovala skúšku AP English and Literature. Z anglického jazyka som absolvovala štátnu jazykovú skúšku na úrovni C1-C2.

Doučovaniu všetkých vekových kategórií sa popri štúdiu venujem už niekoľko rokov.Tento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z níže doporučených:

Napsat referenci