Mgr. Pavel Š. MBA.

Pavel Šimůnek
Účet ověřený:
 matematika, mikroekonomie, makroekonomie, podnikové finance a ekonomika, fyzika, ekonomie, finanční matematika, angličtina - začátečník
  Praha
  200Kč - 350Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Místo doučování - kancelář - Praha 3 nebo na dálku přes skype atp. Zkušený lektor - absolvent MFF UK (matfyz) - odborná fyzika, VŠE - Fakulta financí a účetnictví, USBSP Prague (MBA) doučí matematiku, různé ekonomické předměty (mikroekonomie a makroekonomie), fyziku a angličtinu pro začátečníky. Doučuji dané předměty i v angličtině. Měl jsem další kurzy mikroekonomie, makroekonomie a financí při studiu Phd a CFA. Při výuce přes skype požaduji platbu předem. Doučuji tyto předměty přes 20 let a posledních 5 let v rámci hlavní pracovní náplně. Za minulých 5 let jsem doučoval přes 1500 klientů individuálně a desítky klientů ve skupinách.Reference

Pan Šimůnek mi pomohl jak s látkou z matematiky na střední škole, tak s přípravou na zkoušku na vysoké škole, kterou bych bez jeho pomoci určitě nezvládla. Umí látku srozumitelně vysvětlit a vždy je na hodinu připravený. Určitě doporučuji.

Tereza S. - 4. 2. 2018

S panem Šimůnkem jsem se pravidelně připravoval na zkoušku z matematiky. Jelikož jsem přes rok neviděl matiku, byl to pro mne oříšek. Protože lektor umí látku opravdu do hloubky, to mi pomohlo pochopit věci víc než jen povrchově. Za to děkuji a rád zase budu navštěvovat s mými matematiko-fyzikálními nesrovnalostmi z VŠ.

Adam B. - 2. 2. 2018

Pan Šimůnek mě pomohl připravit jak na dílčí zkoušky z Makroekonomie 2 a Mikroekonomie 2 (a k souvisejícím průbežným testům), tak i na státní závěrečnou zkoušku z Ekonomie. Byl trpělivý a přizpůsoblivý k mému studijnímu "tempu". A já mu za to dodatečně děkuji a rád proto přispěji i referencí.

Ondřej H. - 2. 2. 2018

Velmi panu Šimůnkovi děkujeme za doučování našeho syna z matematiky. Výrazně se zlepšil a známku opravil. Z pololetních písemek má nyní jedničky. Pan Šimůnek je nejen vždy připraven na výuku, ale je i ochoten rychle reagovat a přizpůsobit hodiny i mimo domluvený harmonogram.

Martin K. - 31. 1. 2018

Co se týče mého doučování, byl jsem u pana Šimůnka kvůli Makro a Mikro I. Oboje dokázal perfektně vysvětlit, má obrovský přehled, trpělivost a neruší domluvené časy. Vůbec celá domluva s ním na termínech doučování je rychlá a flexibilní. Zkoušky jsem díky němu udělal. Shrnuto a podtrženo, pana Šimůnka můžu doporučit jak díky jeho odborným znalostem, tak i povaze a lidskosti. Ještě jednou děkuji!!!

Jiří S. - 21. 1. 2018

K panu Šimůnkovi chodím na doučování ze středoškolské matematiky a fyziky a jsem nadmíru spokojená - vždy vše trpělivě a důkladně vysvětlí, nikdy od něj neodcházím s pocitem, že něčemu nerozumím. Od té doby, co k němu docházím, mám o poznání lepší výsledky. Je navíc neuvěřitelně ochotný a vždy se snaží vyjít vstříc, co se dohody týče. Jako učitel/člověk je laskavý a přívětivý - nemusíte se ničeho bát. Vřele doporučuji.

Lada S. - 27. 11. 2017

Naprostá spokojenost dcera po dvou douč.hodinách s panem Šimunkem dostala ve škole tři jedničky.Je to pan doučovatel.Děkuji budeme pokračovat Pflegrová

Renata P. - 31. 10. 2017

Pana Šimůnka mohu jen doporučit. Příprava na přijímací zkoušku z matematiky na střední školu byla bezvadná. Dokáže látku srozumitelně vysvětlit. Ještě jednou děkuji za pomoc. Více takových lektorů :-)

Lukáš H. - 20. 9. 2017

Hodiny s panem Šimůnkem mě dobře připravili na zkoušku z matematiky. Můžu doporučit všem

Radek S. - 7. 9. 2017

K panu Šimpnkovi jsem docházel na doučování matematiky, příprava na zkoušku na ČZU. Jeho přístup, připravenost a znalosti dané látky jsou úžasné. Rozhodně mohu jen doporučit.

Radek N. - 5. 9. 2017

Perfektní doučovaní. Připravil na reparát, který díky tomu šel bez problému. Vysvětlí nejlehčí možnost výpočtu, nebo o kterou si zažádáte. Přístup také bez problému, naopak přátelský. Doporučuji.

Dan B. - 1. 9. 2017

S panem Šimůnkem jsme byl velice spokojen. Problematiku dokáže vysvětlit srozumitelně a je vidět, že má obrovský přehled. Rozhodně doporučuji

Michael S. - 6. 7. 2017

VŠE magisterske statnice z EKO. Musim podotknut, ze pan Simunek je profesional a v problematike sa orientuje svizne, hodiny odsypaju rychlo a zrorumitelne. Samozrejme latku sa musite naucit sami, ale osobne ma hodiny s p. Simunekom motivovali k samostatnej priprave, predsa len popri full-time jobe a dlhsom casovom odstupe absolvovania dilcich predmetov sa k tomu EKU prekopava velmi tazko a to je to, co som ja osobne hladal.

Milos K. - 30. 6. 2017

Skvělá a profesionální práce, syn si známku z matematiky v kvartě zlepšil a látku pochopil. Velice děkuji a vřele doporučuji.

Marie M. - 21. 6. 2017

S panem Simunkem jsem byla maximalne spokojena. Umi vse srozumitelne a dobre vysvetlit a vzdy si na me nasel cas. Muzu jen doporucit.

Sonja L. - 25. 5. 2017

Pan Šimůnek ochotně a mile mi pomáhal s přípravou na zkoušku . Každou otázku pomohl prakticky vysvětlit.

Jan V. - 19. 3. 2017

Chtěla bych se přidat ke všem ostatním kladným referencím, které si pan Šimůnek opravdu zaslouží. Pomohl s ekonomií se kterou jsem si nevěděla rady. Děkuji a všem rozhodně doporučuji!

Ludmila L. - 29. 12. 2016

Pan Šimůnek je výborný učitel. Vždy je na hodinu pečlivě připraven, vše srozumitelně vysvětlí a je velmi ochotný a zodpovědný. Syn se díky němu okamžitě zlepšil jak v matematice, tak i fyzice. Rozhodně doporučuji.

Oksana R. - 2. 12. 2016

Panu Šimůnkovi vděčím za zvládnutí dvou zkoušek z matematiky, mikroekonomie a makroekonomie. Vřele doporučuji.

Štěpán O. - 20. 9. 2016

Pan Šimůnek mě doučoval ekonomii podniku a musím ho vřele doporučit dál. Vždy byl připraven a perfektně mi vše vysvětlil. Moc děkuji

Kamila L. - 15. 9. 2016

Pana Šimůnka bych určitě doporučila úplně každému. I když člověk není zrovna matematický bůh, tak s panem Šimůnkem má skoro jistotu, že u zkoušky obstojí. Pan Šimůnek vždy látku v klidu a srozumitelně vysvětlí a poté s vámi spočítá tolik příkladů, kolik si budete přát. A vždy máte možnost si sami určit, na co se chcete zrovna zaměřit.

Anna V. - 14. 9. 2016

Pravidelně chodím na konzultace k panu magistrovi Šimůnkovi, se kterým je radost spolupracovat. Po konzultacích jsem zvládl zkoušky z Logiky a následně analýzy dat v ekonomii. Nyní mi pomáhá s přípravou seminárních prací a na přijímací zkoušky magisterského studia VŠE. Pokud někdo hledá podobnou pomoc, kterou jsem hledal i já, tak vřele doporučuji.

Roman S. - 12. 9. 2016

Díky panu Šimůnkovi jsem zvládla zkoušku z fyziky i z matematiky. Vše ochotně a srozumitelně vysvětlil. Rychlá komunikace. Doporučuji.

Petra C. - 8. 9. 2016

Pan Šimůnek ochotně a mile pomáhal na přípravu ke státnicím. Každou otázku pomohl prakticky vysvětlit.

Jonáš Z. - 6. 9. 2016

Pan Šimůnek mě připravival na zkoušku z mikra a následně i na státnice na VŠE. Dokázal mi vše srozumitelně vysvětlit a kdybych k němu na doučko nechodila, kdoví jestli by ty státnice dopadly úspěšně.

Jana M. - 6. 9. 2016

ČZU - matematika. Po trpělivém a podrobném doučování jsem získal při zkoušce 57/60b., to mluví za vše. Doporučuji.

Marek Ž. - 6. 9. 2016

Jsem student MUP mezinárodního obchodu a jsem velice spokojen s nabitými znalostmi, které nebyli v oblasti matiky moc veliké před doučováním. Komunikace je velice rychla a flexibilní. Neuvěřitelná ochota se strany doučovatele. Vřele doporučuji.

Lukáš V. - 6. 9. 2016

Doučování po Skype naprosto perfektní. Vždy připravená látka a zadané příklady, které se budou danou hodinu počítat. Veškeré poznámky po hodině a řešení příkladů zasílá pan učitel ještě emailově pro kontrolu. Pokud zrovna nebyl čas na hodinu, tak nebyl problém vše vyřešit po emailech, tudíž můžu jedině doporučit. Perfektní a zodpovědný přístup k práci.

Lucie V. - 6. 9. 2016

Zdaleka nejlepší doučování, co jsem kdy měl. Na hodiny je připravený a látku umí. Jediné doučování, kde jsem měl pocit, že jsem se vlastně něco naučil. A cena, ve srovnání s konkurencí, je také skvělá. Rozhodně doporučuji.

Matouš P. - 11. 8. 2015


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci