study questions

Studijní otázky

Rychlá pomoc s domácím úkolem
nebo
Ferdinand

Matematika- množiny

dobrý den, která možnost představuje správnou odpověď Je to A? děkuji

Anonymní autor

Kolik osobních automobilů a kolik autobusů stálo na parkovišti

Na parkovišti stálo během dopoledne 120 vozidel. Za automobil se platí 20 Kč, za autobus 50 Kč. Hlídač vybral za parkování celkem 2 640 Kč. Kolik osobních automobilů a kolik autobusů stálo na parkovišti?

Anonymní autor

16:9, úhlopříčka

Dobrý den, mám obdélník s úhlopříčkou dlouhou 139,7 cm a poměr stran je 16:9. Prosím, neuvedete mi rozměry obdélníku? Děkuji.

Anonymní autor

Matematika

Dobrý den ,dostal jsem domácí ukol a nevím si rady s postupem. Dekuju za pomocc

Anonymní autor

Podobnost

Dobrý večer, ráno potřebuji odevzdat tento ukol. Prvně máme dopočítat strany nebo podobnost? A jak přesně prosím bude napsaný výpočet? Poradí někdo, prosím? Děkuji.

Anonymní autor

Dopočítávání stran a podobnost

Dobrý den, prosím, zadání od paní učitelky o shodnosti. Máme dopočítat strany a určit podobnost. Už jsem z toho jelen. Poradíte někdo, prosím? Počítá se k tak, že dám stranu p/a? Pak r/b? A následně o/c? Děkuji moc

Anonymní autor

vektory?

Ahoj, prosím o pomoc, jak na tuhle úlohu.

Anonymní autor

Odchylky přímek

Hezké dopoledne, je nutné následující 2 obdobné úlohy řešit pomocí vektorů? Budu ráda za pomoc a vysvětlení, jak postupovat. 1) Je dán pravidelný čtyřboký jehlan ABCDV, kde strana a= 8 cm a výška jehlanu= 12 cm. Bod P je střed AV, bod Q je střed CV. Určete odchylku přímek AQ a BP. 2) Čtyřboký…

Anonymní autor

Vektory

Tápu v postupu následující úlohy. Prosím o pomoc. Dohledal jsem si vztah pro těžiště T= 1/3 *(A+B+C) V trojúhelníku ABC je dáno těžiště T [-2; 4; 3 ]. Bod P[-2; 3; 1] je střed strany AB a bod Q [-4; 2; 2 ] je střed strany BC. Určete souřadnice vrcholů A,B,C.