Mgr. Pavel Š. MBA.

Pavel Šimůnek
Účet ověřený:
 matematika, makroekonomie, mikroekonomie, podnikové finance a ekonomika, fyzika, ekonomie, finanční matematika, angličtina - začátečník
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Hradec Králové, Pardubice, Liberec, Plzeň
  200Kč - 300Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Zkušený lektor - absolvent MFF UK (matfyz) - odborná fyzika, VŠE - Fakulta financí a účetnictví, USBSP Prague (MBA) doučí matematiku, různé ekonomické předměty, fyziku a angličtinu pro začátečníky. Doučuji dané předměty i v angličtině. Místo doučování - kancelář - Praha 3. Doučuji tyto předměty přes 20 let a poslední čtyři roky v rámci hlavní pracovní náplně. Za poslední čtyři roky jsem doučoval přes 1000 klientů individuálně a desítky klientů ve skupinách.Reference

Skvělá a profesionální práce, syn si známku z matematiky v kvartě zlepšil a látku pochopil. Velice děkuji a vřele doporučuji.

Marie M. - 21.06.2017

S panem Simunkem jsem byla maximalne spokojena. Umi vse srozumitelne a dobre vysvetlit a vzdy si na me nasel cas. Muzu jen doporucit.

Sonja L. - 25.05.2017

Pan Šimůnek ochotně a mile mi pomáhal s přípravou na zkoušku . Každou otázku pomohl prakticky vysvětlit.

Jan V. - 19.03.2017

Chtěla bych se přidat ke všem ostatním kladným referencím, které si pan Šimůnek opravdu zaslouží. Pomohl s ekonomií se kterou jsem si nevěděla rady. Děkuji a všem rozhodně doporučuji!

Ludmila L. - 29.12.2016

Pan Šimůnek je výborný učitel. Vždy je na hodinu pečlivě připraven, vše srozumitelně vysvětlí a je velmi ochotný a zodpovědný. Syn se díky němu okamžitě zlepšil jak v matematice, tak i fyzice. Rozhodně doporučuji.

Oksana R. - 02.12.2016

Panu Šimůnkovi vděčím za zvládnutí dvou zkoušek z matematiky, mikroekonomie a makroekonomie. Vřele doporučuji.

Štěpán O. - 20.09.2016

Pan Šimůnek mě doučoval ekonomii podniku a musím ho vřele doporučit dál. Vždy byl připraven a perfektně mi vše vysvětlil. Moc děkuji

Kamila L. - 15.09.2016

Pana Šimůnka bych určitě doporučila úplně každému. I když člověk není zrovna matematický bůh, tak s panem Šimůnkem má skoro jistotu, že u zkoušky obstojí. Pan Šimůnek vždy látku v klidu a srozumitelně vysvětlí a poté s vámi spočítá tolik příkladů, kolik si budete přát. A vždy máte možnost si sami určit, na co se chcete zrovna zaměřit.

Anna V. - 14.09.2016

Pravidelně chodím na konzultace k panu magistrovi Šimůnkovi, se kterým je radost spolupracovat. Po konzultacích jsem zvládl zkoušky z Logiky a následně analýzy dat v ekonomii. Nyní mi pomáhá s přípravou seminárních prací a na přijímací zkoušky magisterského studia VŠE. Pokud někdo hledá podobnou pomoc, kterou jsem hledal i já, tak vřele doporučuji.

Roman S. - 12.09.2016

Díky panu Šimůnkovi jsem zvládla zkoušku z fyziky i z matematiky. Vše ochotně a srozumitelně vysvětlil. Rychlá komunikace. Doporučuji.

Petra C. - 08.09.2016

Pan Šimůnek ochotně a mile pomáhal na přípravu ke státnicím. Každou otázku pomohl prakticky vysvětlit.

Jonáš Z. - 06.09.2016

Pan Šimůnek mě připravival na zkoušku z mikra a následně i na státnice na VŠE. Dokázal mi vše srozumitelně vysvětlit a kdybych k němu na doučko nechodila, kdoví jestli by ty státnice dopadly úspěšně.

Jana M. - 06.09.2016

ČZU - matematika. Po trpělivém a podrobném doučování jsem získal při zkoušce 57/60b., to mluví za vše. Doporučuji.

Marek Ž. - 06.09.2016

Jsem student MUP mezinárodního obchodu a jsem velice spokojen s nabitými znalostmi, které nebyli v oblasti matiky moc veliké před doučováním. Komunikace je velice rychla a flexibilní. Neuvěřitelná ochota se strany doučovatele. Vřele doporučuji.

Lukáš V. - 06.09.2016

Doučování po Skype naprosto perfektní. Vždy připravená látka a zadané příklady, které se budou danou hodinu počítat. Veškeré poznámky po hodině a řešení příkladů zasílá pan učitel ještě emailově pro kontrolu. Pokud zrovna nebyl čas na hodinu, tak nebyl problém vše vyřešit po emailech, tudíž můžu jedině doporučit. Perfektní a zodpovědný přístup k práci.

Lucie V. - 06.09.2016

Zdaleka nejlepší doučování, co jsem kdy měl. Na hodiny je připravený a látku umí. Jediné doučování, kde jsem měl pocit, že jsem se vlastně něco naučil. A cena, ve srovnání s konkurencí, je také skvělá. Rozhodně doporučuji.

Matouš P. - 11.08.2015


Kontaktní formulář


Napsat referenci