Doučování především matematiky, tak ať chápu proč a jak se co počítá a ne jen opisuji a učím se postupy nazpaměť.Matouš B.

Matouš B.
Účet ověřený:
matematika - zš, matematika - sš, příprava na přijímací zkoušky, příprava na maturitu, chemie - zš, chemie - sš, fyzika - zš
Olomouc
Doučuje i přes skype / internet

Matematika je předmět, o kterém mnozí lidé tvrdí, že ji nikdy nepochopí, a že tento předmět není pro ně. Nemůžou však být dál od pravdy, problém není třeba v nich, ale spíše v nedostatku individuálního přístupu, protože každému nemusí sedět styl jakým jejich učitelé podávají danou látku a to vede až ke znechucení matematiky. Sám jsem byl v podobné situaci a až časem, když jsem si našel svoje cesty k pochopení a objevil jsem kouzlo matematiky. A právě tento individuální přístup Vám nebo vašim dětem mohu poskytnout. Nikdy jsem nebyl zastáncem učení se nazpaměť a spíš zastávám názor, že co člověk nepochopí, tak to si dlouhodobě nemůže zapamatovat.

Je mi 20 let a jsem studentem Chemické fakulty na Vysokém učení technickém v Brně. Minulý rok jsem absolvoval osmileté studium na Gymnázium Olomouc-Hejčín, kde jsem maturoval z chemie, fyziky a matematiky s průměrem 1,0.

Mé zkušenosti s doučování se zatím omezují pouze na doučování některých svých spolužáků a kamarádů, kteří potřebovali pomoc, ale těším se na každého dalšího, komu budu moci pomoc v nacházeni cesty k přírodním vědám.

Matematiku na základní a střední škole může zvládnout s tím správným přístupem opravdu každý, tak proč to nezkusit jinak?Kontaktní formulář