Johana Š.

Johana Š.

67% 10 hod
Od 150 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Johana Š.

Přijímá nové studenty

Nejlepší a hlavně zábavné doučování angličtiny, biologie a zeměpisu

  • -
  • Doučuje také online
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 150 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend

Kontaktní formulář

Popis

Ahoj,
Nabízím výuku Angličtiny online s personálním přístupem. Můj level je C1 a studuji ekologii v Anglii. Jsem schopna dobře učit základní gramatiku, konverzaci, porozumění textu, poslouchání. Cokoli, co Vás nebo vaše děti zajímá a baví můžu zakomponovat do lekcí aby učení byla větší zábava a aby jste zvládli rychle mluvit o věcech, co vás doopravdy baví.

Dale nabízíme doučování BIOLOGIE. Biologie je a vždycky byl můj nejoblíbenější předmět a nyní ji studuji v Anglii. Z biologie jsem odmaturovala za 1 a mám skvěle udělané materiály, které ráda studentům poskytnu. Zoologie nyní dělám i v praxi takže studentům můžu poskytnou poznatky, které by i člověka, co nenávidí vědu by přeměnily v nadšeného biologa.

Z GEOGRAFIE/ ZEMĚPISU jsem také odmaturovala za 1. Mám skvělé materiály k většině témat, které ráda studentům poskytnu. Procestovala jsem 15% světa takže studentům můžu pomoci informace o státech dostat do hlavy tak, že už to nikdy nezapomenou. Důležitá je láska ke geografii, kterou si myslím že studentům zvládnu předat.