Monika K.

Monika K.

Odpovídá do 4 hod., na 75% zpráv
75% 4 hod
Přijímá nové studenty

Monika K.

Přijímá nové studenty

Matematika-příprava na přijímací zkoušky a ANGLIČTINA

  • Doučuje také online
  • Od  600 Kč/hod
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 600 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Popis Reference Fotky & certifikáty

Popis

Hledáte kvalitního lektora matematiky a angličtiny, který vám pomůže s úspěšnou přípravou na přijímací zkoušky na střední školu z matematiky, či zlepšit vaši úroveň v anglickém jazyce? Mám 15 let zkušeností jako lektorka matematiky v Londýně a 5 let výuky matematiky a angličtiny na soukromé ZŠ v České Republice. Nejvíce se zaměřuji na přípravu žáků devátých tříd na střední školy (Cermat). Také se věnuji výuce angličtiny a přípravě na maturitu z AJ. Pokud hledáte kvalitního lektora, který vám pomůže s úspěšnou přípravou na přijímací zkoušky na střední školu z matematiky a zlepšení vaší úrovně v anglickém jazyce, neváhejte mě kontaktovat!

Reference (3)

Lucie A.

Lucie A.

Neověřená reference

Doučování mé dcery paní Monikou bylo od samého začátku naprosto skvělé. Nekonečná vlna pozitivní energie z ní čiší na dálku, vše vysvětlí s úsměvem na tváři. Dcera byla maximálně spokojena a na přijímací zkoušky dokonale připravena. Rozhodně doporučuji!

Marcela T.

Marcela T.

Neověřená reference

Monika doučovala mého syna matematiku a připravovala ho na přijímací zkoušky na střední školu. Doučování bylo vždy příjemné a hlavně přínosné, syn se v přijímacích zkouškách z matematiky umístil na předních místech a v současné době patří v matematice mezi premianty......

Ester G.

Ester G.

Neověřená reference

Monika, doučovala syna na ZŠ i SŠ, je velmi příjemná, spolehlivá a pečlivá a syn její výklad vždy rychle pochopil. Vřele doporučuji.

Fotky a certifikáty