Václav B.

Václav B.

Odpovídá do 2 hod., na 100% zpráv
100% 2 hod
Přijímá nové studenty

Václav B.

Přijímá nové studenty

Němčina, fyzika matika online či v Plzni za rozumnou cenu dohodou

  • 5/5 (Ohodnotil 1 student)
  • 1 odučená lekce
  • Doučuje také online
  • Od  200 Kč/hod
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 200 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Popis Reference

Popis

Zdravím, jmenuju se Václav, je mi 23 let a rád bych tímto nabídl doučování převážně na středoškolské úrovni. Absolvoval jsem gymnázium v Plasích, kde jsem maturitu složil následovně: historie, fyzika, němčina za 1, čeština a matika za 2. Poté jsem 3 roky strávil na elektrotechnické fakultě v Plzni, kde jsem absolvoval, mimo jiné, jak všechny 4 semestry matematiky (jednu z nich na Erasmu v němčině) a zároveň fyziku pro elektrotechniku, nicméně vysokoškoláky bych by přinejlepším schopen efektrivně doučovat jedině nováčky, obávám se. Jelikož to ale se školou nakonec nevyšlo, momentálně brigádničím a na nový školní rok bych se vráti do Plzně a univerzitu tentokrát úspěšně dokončil.

Navzdory tomu, co jsem absolvoval, nejsem si zcela jist svými pedagogickými schopnostmi, čili nečekejte, že bych si účtoval nějakou raketu, jestli vůbec. Ale chci to zkrátka zkusit a také se udržovat intelektuálně ve formě, čili v případě zájmu se budu těšit na vaši odpověď. :)

Reference (1)

Vojtěch S.

Vojtěch S.

1 odučená lekce

Příjemná a pohodová výuka, velmi dobré vysvětlení gramatiky NJ a průběh velmi hladký a efektivní průběh. Pana vyučovatele němčina baví a je to poznat i na výuce. Za mě naprostá spokojenost!