Ondřej V.

Ondřej V.

Odpovídá do 1 hod., na 100% zpráv
100% 1 hod
Přijímá nové studenty

Ondřej V.

Přijímá nové studenty

Doučování matiky, češtiny a účetnictví v přátelské a pohodové atmosféře

  • 5/5 (Ohodnotili 2 studenti)
  • 11 odučených lekcí
  • Doučuje také online
  • Od  350 Kč/hod
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 350 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Popis Reference Fotky & certifikáty Zodpovězené otázky

Popis

Ahoj, já jsem Ondra. Studuji VŠ. Během svých studentských let jsem doučoval spolužáky a momentálně doučuji i pár žáků základních škol od svých známých.

Snažím se vždy navnímat rozpoložení každého individuálně. Někomu jde učení rychleji, s někým je potřeba postupovat pomalu, v klidu.

Osobně se považuji za velice chápavého, férového a klidného člověka, což mi potvrzuje i okolí.

Budu se těšit na naši spolupráci.😊

Reference (7)

Tomáš K.

Tomáš K.

5 odučených lekcí

Ondřej hned zaujme komunikací, hned zjistíte, že se můžete cítit v klidu a ptát se na cokoliv co Vás jen napadne. Za půl hodiny jsem s nim pochopil více než 2 vyučovací hodiny. Snaží se vysvětlit a každou část co vysvětluje se snaží dotáhnout do konce. Doporučuji všem a těším se na další hodiny.

Hana R.

Hana R.

4 odučené lekce

Ondra je velmi pozitivní člověk a umí to skvěle přenášet na druhé. Musím říct, že jsme nemohli zvolit lépe. Dcera hned v první doučovcí hodině pochopila učivo, které jí dělalo dlouhodobě problémy. Ondra umí skvěle a s klidem vysvětlit učivo, tak aby bylo pochopeno a dcera se s ním cítí uvolněná a funguje to.

Petra S.

Petra S.

1 odučená lekce

Ondřej je velmi vnímavý a trpělivý doučovatel. Na lekci byl perfektně připravený. Syn byl v klidu a vše od něj dobře pochopil. Po dlouhé době, co syn nešílel z matematiky a dokonce hned udělal úkol, který mu Ondřej na procvičení zadal.

Eliška M.

Eliška M.

Neověřená reference

Měli jsme sice zatím jen jednu hodinu, ale mohu říct, že už se moc těším na další. Vše probíhalo v pohodové atmosféře a i přes to, že jsem se ze začátku trochu obávala, už vím, že se nemusím bát na cokoliv zeptat. Hodina byla krásně připravená a opravdu moc doporučuji. :)

Nela B.

Nela B.

Neověřená reference

Hned ze začátku šlo vidět, že doučování budou probíhat v klidu a nebudu muset být ve stresu. Nebojím se, zeptat se na něco, co nechápu. Ondřej mi vše vysvětlí. Vše od něj dobře chápu a jsem s doučováním velmi spokojená. Doporučuji všem:)))

Fotky a certifikáty

Zodpovězené otázky (1)

Tento doučovatel odpověděl na následující studijní otázky

Ondřej V.

Obsah Rovnorameného trojúhelníku

Urči obsah rovnoramenného trojúhelníku se základnou z a výškou v. Výsledek zapiš jako desetinné číslo. b) jakou ploc a) z = 16,4 m; v = 11 3/4m b) z=15/4m;v =6/5m