Hana N.

Hana N.

Odpovídá do 1 hod., na 100% zpráv
100% 1 hod
Přijímá nové studenty
Zkušební lekce zdarma

Hana N.

Přijímá nové studenty
Zkušební lekce zdarma

Doučování Dobruška

  • Doučuje také online
  • Od  500 Kč
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer
Cena Od 500 Kč
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer
Popis Typy lekcí Reference Zodpovězené otázky

Popis

Jsem učitelka českého jazyka a občanské výchovy (ZSV), aprobace pro ZŠ a SŠ, učila jsem 36 let na základní škole. Kromě svých aprobačních předmětů jsem učila mnoho let také dějepis, chemii, zeměpis a volbu povolání. Více než 15 let jsem ve škole působila jako výchovný poradce, pomáhala žákům s výběrem střední školy a starala se o žáky s poruchami učení. Absolvovala jsem také kurz pro nápravy poruch učení a s žáky s poruchami učení jsem také individuálně pracovala.
K doučování mě přivedla možnost předat své znalosti většímu okruhu studentů, než pouze žákům, které obvykle učím.
Mám zkušenosti i s doučováním dospělých a cizinců.
Absolvovala jsem certifikovaný kvalifikační kurz Jak učit cizince česky.
V současné době doučuji online 13 žáků, od 3. třídy až po maturanty, jednu cizinku připravuji k jazykové zkoušce.
Pro své žáky mám vytvořené google učebny, kam vkládám materiály z výuky, odkazy k procvičování, případně pro zájemce i domácí úkoly.
Nabízím osobní doučování v Dobrušce a okolí, doučování online.

Typy lekcí

Zkušební lekce

Úvodní seznámení

Zdarma / 20 min.
Standardní lekce

500 Kč / 55 min.

Reference (4)

+ Přidat referenci
Andréa C.

Andréa C.

Neověřená reference

Paní Hana Novotná je výborná učitelka, pomáhala mé dceře s přípravou na príjmačky zkoušku a dostala se na školu, kterou si přala. Velmi dobrá komunikace a můžu jen doporučit.

Jana B.

Jana B.

Neověřená reference

Paní Hanka připravovala syna na přijímačky na osmilété gymnázium cca půl roku. Vždy měla lekce perfektně připravené s ohledem na aktuální potřeby a rezervy v dané tématice, na které se společně potom zaměřovali. Velmi pomohla i příprava a zkouška ústního pohovoru. Syn byl spokojený a velmi dobře fungovala společná komunikace jak mezi nimi tak mezi námi. Paní Hanka je velmi adaptabilní a je schopna se opravdu zaměřit na konkrétní mezery u dítěte. Syn se úspěšně na gymnázium dostal s vysokým počtem bodů z ČJ a z velké části mu tam pomohly právě lekce s Paní Hankou. Moc děkuji a mohu vřele doporučit všem!!!

Odpověď doučovatele:

Děkuji za výbornou spolupráci.

Lenka Č.

Lenka Č.

Neověřená reference

Paní učitelka Hana Novotná doučuje mého syna český jazyk. Velmi ráda bych jí touto cestou poděkovala za naprosto úžasný, nadstandardní a vstřícný přístup. Syn si paní učitelku velmi oblíbil a těší se na její hodiny, které probíhají v přátelské atmosféře. Oceňuji její srozumitelné vysvětlování učiva, vždy zaměřené podle synových individuálních potřeb. Její výuka syna motivuje k dalšímu růstu a pokroku. Jsem velmi ráda, že jsme paní Novotnou potkali a doporučuji ji všem, kteří hledají kvalitní výuku českého jazyka.

Kateřina R.

Kateřina R.

Neověřená reference

Paní učitelku Novotnou mohu vřele doporučit, hodiny má vždy zodpovědně připravené, zábavné, vše krásně vysvětluje a syn se na hodiny těší.

Odpověď doučovatele:

Děkuji za vaši referenci, s Kubou je radost pracovat.

Zodpovězené otázky (1)

Tento doučovatel odpověděl na následující studijní otázky

Hana N.

Vyčíslení rovnic

Dobrý den, mohl by mi prosím někdo vysvětlit, jak se vyčíslují tyto rovnice? Konkrétně tento příklad? Netuším, jak mám zjistit oxidační číslo pentanu. Předem moc děkuji.