Soukromé profesinální douočování - nepřtržitě od roku 1978, od roku 1990 živnostIng. Bém J.

Bém Josef
Účet ověřený:
matematika, fyzika - sš, deskriptivní geometrie, technické kreslení, strojírenské předměty, statistika, operační analýza
Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň a okolí, Klatovy
Doučuje i přes skype / internet
230Kč - 280Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
9h průměrná rýchlost odpovědi

doučuji jako své hlavní zaměstnání, mám velkou praxi s individuální výukou. Po SKYPE učím pomocí kamery, která snímá psaný text. Mohu tedy učit kohokoliv u něj doma doma po internetu. Platí se předem na účet. Mám velkou praxi v individuálním vyučování, učil jsem již asi 4000 žáků.Reference

S doučkem Pana Béma jsem velmi spokojena.Pan Bém mě doučoval matematiku na vysoké elektrotechnické univerzitě a moc mi pomohl.. díky němu jsem všechny 3 zkoušky z matematiky zvládla..Je vstřícný a dokáže látku srozumitelně vysvětlit .Dokonce byl ochotný poradit mi i v oblasti elektrotechniky.

Diana H. - 28. 7. 2016

Pan Bém je dobrým doučovatelem,hodně mi pomohl a díky němu sem se hodně zlepšila ve škole.Zčala jsem k němu docházet před půl rokem a za tu dobu mám zlepšenou známku o dva stupně. Připravili jsme se i na Čtvrdletní práci s které jsem dostala 3 a za to vám tímto děkuji. Kdybych nechodila na doučování sto procentně bych z matematiky propadla,jako v pololeti. Díky doučování mám za 3. Chtěla bych všem co nejde matematika nebo jen nejsou spokojeni se svojí známkou z ní chodit na doučování k panovi Bémovi. Hodně mi pomohl,troufám si říct že mě zachranil. Vše vám visvětlí a naučí vás to a probírá to s vámi aby jste to pochopili. Děkuji

Niky M. - 17. 6. 2016

Pan Bém je výborný doučovatel, profesionál v této oblasti. Je s ním velmi dobrá domluva díky zodpovědnosti a taktnosti. Je trpělivý, umí se naladit na vlnu studenta, jeho tempo a potřebu. Umí i povzbudit a přesto je upřímný.

Jana D. - 16. 6. 2016

S doučováním jsem spokojena, díky panu Bémovi dosahuji ve škole lepších výsledků. Látku mi dokáže vysvětlit jednodušším způsobem než ve škole, díky tomu ji lépe pochopím.

Sabina B. - 13. 6. 2016

Doučování od pana Béma mi moc pomáhá. Vždy mi látku dobře a trpělivě vysvětlí, často i zábavným způsobem.Všem ho mohu jen doporučit.

Džamila S. - 2. 6. 2016

Замечательный преподаватель! Всегда раскладывает все по полочкам! Если что-то не понятно, начинает объяснять на более простых примерах. За два месяца занятий разобрали большую часть тестов к вступительным экзаменам. Не смотря на то, что иногда случаются языковые недопонимания, их легко удаётся преодолеть:) Занимаемся в Народной Технической библиотеке, что для меня является идеальным местом для обучения)

Aliona K. - 2. 6. 2016

Pan Bém mě jednorázově doučoval převodovku. Mým zadáním bylo vytvořit návrh převodovky dle zadaného schématu a zhotovit její technický výkres. Pan Bém mi pomáhal nejen s vyhledáním správných součástek, ale především mi nahlas říkal své myšlenkové postupy, abych si i já dokázala lépe představit, jestli je náš nápad vůbec reálně montovatelný apod., a tak mi díky své bohaté inženýrské praxi předával v rámci vysvětlování své cenné know-how. Pokud se tedy také chcete v této oblasti dovzdělat, pana Béma mohu s klidným svědomím doporučit.

Daniela M. - 30. 5. 2016

S doučováním pana Béma jsem velmi spokojená. Látku chápu díky jeho profesionálnímu přístupu, neboť mi dokáže látku vždy vysvětlit a to i několika způsoby. Je ochotný a trpělivý. Za jeho doučování jsem vděčná a mohu vřele doporučit.

Míša M. - 28. 5. 2016

Díky tomuto doučování získána první jednička z matematiky, což považujeme za malý zázrak. Velikou výhodou je osobní přístup vyučujícího a velice podrobné vysvětlení látky od základu.

Lenka S. - 27. 5. 2016

Hi, Ing. Bem is tutoring my daughter age 11 years ( primary school subjects) over the Skype once a week. He's been doing that for about a year.. His English is very good and his patience is excellent.. He also helps me to understand given subject so that we can practice and do homework together.. I am very happy with Ing. Bem, he is also flexible to suit my day and time given enough notice. I won't hesitate to recommend him Thank you

Kat S. - 27. 5. 2016

Jsem velmi spokojen z doučováním. Jeho přístup je profesionální. Velmi dobře a srozumitelně vysvětlí danou látku .

Martin C. - 24. 5. 2016

Skvělé vysvětlení látky, ať se mi zdá sebevíc náročná od pana Béma to dobře pochopím. Milý a trpělivý přístup. Za mě vřele doporučuji.

Cassandra S. - 19. 5. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci