Honza B.

Honza Beran
Účet ověřený:
matematika - zš, LaTeX, matematika - sš
Brno, 625 00
Doučuje i přes skype / internet
150Kč - 300Kč za 60 minut
40% zodpovězených zpráv
14h průměrná rýchlost odpovědi

Je mi 20 let, baví mě matematika a ještě více mě baví matematiku učit. Snažím se své "studenty" naučit to co potřebují. To například znamená, že pokud se chtějí naučit pouze na jeden test, tak je nebudu nutit, aby látku pochopili ale naučím je "finty" jak co nejrychleji a nejméně bolestně dosáhnout požadovaného výsledku pouze na tuto jednu zkoušku.

Rozlišuji přípravu na jeden test, nebo přípravu na maturitu, která by měla být dlouhodobá. Snažím se najít pro každého nejvhodnější metodu.

Kromě osobního doučování je možné se domluvit na skupinovém doučování - například po 4 lidech.

Vystudoval Střední průmyslovou školu chemickou v Brně. Během studia jsem se účastnil SOČ (středoškolské odborné činnosti) v oboru: "Tvorba učebních pomůcek a didaktická technologie", kde jsem postoupil do krajského kola. Odmaturoval jsem ze státní matematiky, školní matematiky i matematiky+ a to celkově s vyznamenáním. V září 2016 jsem nastoupil na Vysoké učení technické, fakultu strojního inženýrství na obor Matematické inženýrství. Roku 2017 jsem přestoupil z tohoto oboru na dvouobor Matematika se zaměřením na vzdělávání a Fyzika se zaměřením na vzdělávání pod Přírodovědeckou fakultou Masarykovy univerzity.Tento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z doporučených.

Napsat referenci