Rodilá mluvčí v Aj i Čj s individuálním přístupem a skvělými výsledky.Klára N.

Klára Nolanová
Účet ověřený:
anglický jazyk, francouzský jazyk, angličtina, francouzština, německý jazyk, němčina, španělský jazyk, biologie, psychologie
Frýdek-Místek, Ostrava, Praha
Doučuje i přes skype / internet
300Kč - 500Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Jsem lektorka AJ a angličtina je můj druhý mateřský jazyk. Mám za sebou mnoho přípravných kurzů na FCE, CAE a CPE zkoušky. Jsem majitelkou celosvětově uznávaného metodického cetrifikátu TEFL. Zabývám se také lektorskou metodikou pro jazykové školy a působím jako metodička a lektorka v jazykové škle EVERMORE ve Frýdlantě nad Ostravicí. V současné době zakládám jazykovou školu, a proto mám k dispozici prostory v Ostravě, Mariánských horách.
Poskytuji výuku také Francouzského a Německého jazyka.
Mohu nabídnout jak individuální lekce, tak lekce po dvojicích. Případně pořádám i kurzy pro max. 4 lidi. Pokud máte zájem, neváhejte mne kontaktovat.Reference

Kláru jsem vyhledala, aby mi pomohla připravit se na složení zkoušky k získání CPE certifikátu a za těch několik měsíců, co už výuku po Skype mám, cítím velice znatelné zlepšení mých dovedností přesně v oblastech, kde jsem to potřebovala. Konečně mám pocit, že zkoušku reálně můžu zvládnout. Nejde totiž pouze o to, zda je lektor dostatečně kompetentní z jazykového a metodického hlediska (což Klára však určitě je a to mohu potvrdit i proto, že jsem sama lektorka), ale také o to, že dokáže pružně reagovat na individuálního studenta, povzbuzovat ho ve správných chvílích, zvolit odpočinkovější aktivitu, když už síly dochází a přistupovat ke každému s empatií. To vše a ještě mnohem více Klára umí a jsem jí za to velice vděčná, s radostí ji mohu doporučit!

Kateřina P. - 17. 8. 2018

S Klárou N. Se schazíme týdně na čtyři vyučovací hodiny od prosince roku 2017 kdy jsme měli první hodinu. Od té doby se mé znalosti v angličtině neskutečně rozvinuly a v budoucnu nebudu mít problém ani s přípravou na matruritní zkoušku. Co se jedná spolupráce s tímto učitelem je naprosto výborná s čímkoliv potřebuji poradit a nebo se domluvit na jiný termín tak jsem neměl nikdy sebemenší problém . Z mé zkušenosti můžu Kláru jen doporučit a budu se těšit na naši další spolupráci .

Filip Š. - 18. 4. 2018

Angličtinu se učím kontinuálně přes 20 let. Začal jsem na škole, pokračoval s mnoha různými kurzy a také jsem se učil sám doma. A to angličtinu neovládám nijak zvlášť výborně. Naprosto běžná úroveň. Na základě toho jsem se rozhodl najít si lektora individuálních lekcí angličtiny, který je rodilým mluvčím, se kterým se naučím pořádně a plynule mluvit a rozumět a dobře mi vysvětlí gramatiku. S lektorkou Klárou N. mám individuální lekce angličtiny od března 2017 (1 hod/tydně) a jsem s ní naprosto spokojen. Vyhovuje mi, že je jak rodilou mluvčí britské angličtiny, tak i umí výborně česky. Díky tomu mi dokáže angličtinu velmi dobře vysvětlit a dát opravdu názorné a reálné příklady použítí gramatiky a slov. Asi nejvíce jsem vděčný za skutečnost, že mě přeučuje za mnoho let v některých směrech špatně naučenou "českou" angličtinu a vysvětluje gramatiku opravdu tak, jak je ve skutečnosti užívána. Kláru mohu jako lektorku angličtiny jen doporučit. Rozumí své práci, je otevřená, trpělivá, ohleduplná, empatická a klade důraz na to, aby student probíranou látku opravdu pochopil.

Petr Š. - 14. 7. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci