Doučování angličtiny, francouzštiny studentů a dospělíchAnna T.

Anna Tolarová
Účet ověřený:
angličtina - konverzace, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk, francouzský jazyk - začátečník
nám. W. Churchilla 1938/4 , Praha 3 – Žižkov, Karlovo náměstí, Náměstí míru
Doučuje i přes skype / internet
350Kč - 450Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
100% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Jsem studentka Vysoké školy ekonomické, kde studuji na fakultě mezinárodních vztahů. Mám ráda jazyky a snažím se v nich zlepšovat.
Mám za sebou přes 8 let kurzů angličtiny v jazykovém studiu Rolino a 5-6 let ve Franouzském institutu v Praze, který i teď pravidelně navštěvuji. A začínám i s dalšími jazyky - španělštinou se kterou se v nutných případechtaké domluvím, plánuji se učit v budoucnu Italštinu.
Z angličtiny mám Certifikát CAE.
Mám za sebou půl roku zahraničního studia v angličtině v multikulturním prostředí španělsko-katalánské Barcelony.

S vyučováním jsem začala ke konci roku 2016.Reference

Anička je velice milá, ochotná, má pozitivní přístup. Snaží se ve všem vyjít vstříc. Na hodiny se pečlivě připravuje a snaží se pomoct v tom, co člověk potřebuje. Vede konverzaci o běžných věcech, navrhnuje témata ke konverzování, která jsou zajímavá. Střídá gramatiku s mluvením, s články, s různými testy ke zkouškám. Anička je velice příjemná slečna, kterou doporučuji.

Anna P. - 5. 7. 2018

Anička mě několik měsíců doučuje francouzštinu, procvičujeme konverzaci i mluvnici. Díky doučování si začínám být v tomto jazyce jistější. Anička dokáže najít v gramatice přesně ta témata, jejichž znalost je důležitá pro běžnou komunikaci, a díky tomu se mi daří ve francouzštině posouvat dál. Navíc lekce s ní nikdy nejsou nudné, protože probíraná témata dokáže obohatit o vlastní zkušenosti a má i slušný přehled o frankofonní kulturní scéně.

Ondřej A. - 20. 6. 2018

Aničku jsem si vybrala na procvičování konverzace a mohu jedině doporučit. Je velice milá, ochotná vše vysvětlit a je zábava s ní konverzovat. Vybírá témata, která mě zajímají a tím pádem máme celou hodinu co probírat. Navíc se snaží rozšiřovat slovní zásobu čtením článků.

Klára K. - 21. 2. 2018

Anička mě připravuje na zkoušku z angličtiny úrovně B2. Oceňuji zejména její pozitivní přístup, nic není problém, na všem se dá domluvit. Sežene materiály k procvičování daného jevu, vše vysvětlí. Vědoma si skutečnosti, že konverzace je v případě výuky jazyka základ, střídá gramatická cvičení s mluvením. Snaží se mluvit o tématech, která jsou nám oběma blízká - nejde tedy o jakousi simulaci konverzace, ale primárně o to, naučit se funkčně sdělit skutečně vše, co chci říct. Aničku určitě doporučuji.

Anna M. - 12. 4. 2017


Tento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z níže doporučených:

Napsat referenci