Bc. Helena P.

Helena Procházková
Účet ověřený:
anglický jazyk, obchodní angličtina, příprava na pohovor v AJ, opravy textů ke zkouškám, životopisy v AJ
Brno, 61800
Doučuje i přes skype / internet
300Kč - 320Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
doučuje i skupiny
30% zodpovězených zpráv
2h průměrná rýchlost odpovědi

Navštivte moji webovou stránku www.eng-joy.cz.

Prosím, aby jste mne kontaktovali přímo na můj e-mail helena_prochazkova(zavináč)hotmail.com. Pokud tak neučiníte, může se stát, že Vás nebudu moci kontaktovat - vzhledem k platební politice tohoto serveru vůči odkrývání kontaktních detajlů studentů.

Poskytuji kvalitní individuální doučování Anglického jazyka. Mám letité a bohaté zkušenosti.

Díky individuálnímu přístupu moji studenti dosahují pevných a rychlých znalostí jazyka. Dokážou s jazykem dobře pracovat.

Dovedla jsem již řadu studentů k výborným výsledkům u zkoušek a někteří dokonce zkoušku z angličtiny složili, přestože měli ke zkoušce jen málo zkušeností a času.

Kromě všeobecné angličtiny se specializuji i na obchodní angličtinu. Rozmluvím vás pro práci, připravím na zkoušky a testy. Můžeme spolu trénovat telefonní rozhovory, korespondenci i prezentace.
_______________________


Moje ''anglická minulost'': Odjela jsem do Anglie, kde jsem si při práci udělala všemožné certifikáty, jako Cambridge CAE (Certificate of Advanced English) a CPE (Certificate of Proficiency in English). Pak jsem také vystudovala na vysoké škole v Londýně, obor BA (HONS) Business Studies.

Hodně píšu a čtu anglicky, a prakticky už 20 let i anglicky mluvím, protože jsem v Londýně 15 let žila a teď mluvím anglicky i se svými dětmi.

Když do učení vložíte vlastní píli, ráda Vás povedu k tomu, aby jste dosáhli výborných výsledků.

Jak bude vypadat výuka? Nejlépe to jde v kombinaci ´učebnice, pomocné materiály a psaní textů/esejí. Vyberete si jaká učebnice Vám vyhovuje, nebo Vám nějakou doporučím.

Výuka probíhá v mé kanceláři na Veselé ul. v centru Brna.Reference

Paní učitelka byla vždy ochotná a připravená pomoci. Vše co bylo dohodnuto v rámci výuky bylo vždy splněno. Výuka byla doplňována aktuálními materiály z TV, netu nebo novin. po návštěvě Anglie mi paní Helena několikrát přinesla místní tisk a měl jsem možnost své znalosti prohlubovat čtením anglického tisku. Doporučuji všem, kdo hledají efektivní výuku.

Tomáš G. - 7. 11. 2016

S výukou jsem byla velice spokojena. Příjemná, sympatická lektorka. Zvládla jsem zkoušku, se kterou jsem měla velké problémy. Paní Helenu P. vřele doporučuji všem, kteří chtějí pohodovou výuku angličtiny. Na hodiny jsem se těšila.

Pavlína H. - 20. 7. 2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci