Philipp H.

Philipp H.

Odpovídá do 1 hod., na 89% zpráv
89% 1 hod
Přijímá nové studenty

Philipp H.

Přijímá nové studenty

Rodilý mluvčí pro Vaše doučování z Německého jazyka

  • Doučuje také online
  • Od  300 Kč/hod
  • Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Cena Od 300 Kč/hod
Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Popis Reference Zodpovězené otázky

Popis

Dobrý den, jmenuji se Philipp a rád bych Vám nabídl doučování Německého jazyka. Jsem rodilý mluvčí - má maminka je Němka. Nemusíte se ovšem bát, česky mluvím plynule. Doučuji převážně online v pozdějších odpoledních a ve večerních hodinách, problém nejsou ani víkendy.

Časovým harmonogramem s volnými hodinami na lekce uvedenými zde na profilu se prosím neřiďte, ale kontaktujte mne osobně zde do zpráv. Doučuji dle svého rozvrhu, vždy dle domluvy.

Budu se těšit na spolupráci s Vámi.

Reference (5)

Kristýna M.

Kristýna M.

Neověřená reference

Lektora rozhodně doporučuji 🙂 již po pár lekcích na sobě cítím zlepšení, lekce jsou individuálně přizpůsobené klientovi, Philipp je vždy připraven na to, co bych si přála probrat, případně má velmi často zpracované materiály (gramatiku). Nenásilná a příjemná forma výuky 😉 Oceňuji skvělou domluvu, co se týká termínů a dodržování domluveného času. 🙂 Děkuji!

Monika P.

Monika P.

Neověřená reference

S hodinami jsem spokojená. Člověk má možnost probrat věci, které si sám vybere, které se zrovna potřebuje doučit. Domluva probíhá suprově.

Michaela B.

Michaela B.

Neověřená reference

S němčinou velká spokojenost, můžu jen doporučit, zlepšení už po krátké době.

Alžběta N.

Alžběta N.

Neověřená reference

S němčinou jsem velice spokojená, vidím u sebe velké zlepšení za krátkou dobu.

Robin B.

Robin B.

Neověřená reference

Philipp doučuje syna, který s němčinou letos začal ve škole. Negativní vztah k novému jazyku se podařilo Philippovi otočit kladným směrem. Syn začal dostávat ve škole samé 1 . Jsme s doučováním spokojeni a určitě můžeme Philippa doporučit! Děkujeme Philippe.

Zodpovězené otázky (1)

Tento doučovatel odpověděl na následující studijní otázky

Philipp H.

Němčina - překlad vět

Dobrý den, sice nejsem v němčině začátečník, přesto mi stále dělá problém překlad vět. Potřebuji proto opravit následující věty: (Předem mnohokrát děkuji!) 1. Zu Beginn des Frühling es gibt wärmer, aber morgens sind immer kalt 2. Die Bäume und die Blumen blühen, die Jungtiere zur Welt kommen,…