Maja K.

Maja K.

Odpovídá do 1 hod., na 100% zpráv
100% 1 hod
Přijímá nové studenty

Maja K.

Přijímá nové studenty

Doučuji čj, literaturu a dějepis, názorně - nemám ráda biflování se informací

Cena Od 250 Kč
Preferované časy: víkend
Popis Typy lekcí Zodpovězené otázky

Popis

Jmenuji se Marie a jsem studentkou literatury a lingvistiky na filozofické fakultě v Ostravě, kde přistupujeme k literatuře zábavně.

Doučovala jsem již několik lidí, kteří maturitu úspěšně zvládli. Snažím se připravit studenty na maturitu a všechny její části co nejsrozumitelněji, jelikož nic není tak složité, jak se může zdát.

Mohu doučit cokoliv co se týká českého jazyka, literatury a dějepisu.
K doučování se snažím přistupovat tou formou, která konkrétnímu studentovi nejvíce vyhovuje. Chci taky, abychom se nad informacemi zamýšleli a tím si je lépe uchovali v paměti. Takže většinou přirovnávám věci k životu.

Recenze mého studenta:
Pocity z toho doučování mám určitě pozitivní, protože mě to jednak donutilo se to opravdu učit, i když nejsem vůbec typ, co se takhle něco šprtá nazpaměť, a zároveň mě to i bavilo, když jsem to mohl slyšet od někoho, kdo v tom má jasno a dokáže to srozumitelně předat. Celkově mi dost dala i forma opakování, které jsme místy dělali. Kdyby někdo potřeboval doučit češtinu, nebo minimálně si v tom nebyl jistý, tak bych tě určitě doporučil, protože si myslím že mi to dalo i potom takovou jistotu u té maturity, že fakt něco umím a nemusím se bát, že mě vyhodí.

Nemám problém se domluvit na čemkoliv.

Typy lekcí

Standardní lekce

250 Kč / 60 min.

Zodpovězené otázky (1)

Tento doučovatel odpověděl na následující studijní otázky

Maja K.

Urči slovní druh

Dobrý den, rád bych se zeptal, proč ve větě "V noci teplota klesne k nule." nula není číslovkou. Děkuji.