Flexibilní angličtinaMartin R.

Martin Riha
Účet ověřený:
anglický jazyk
Praha
Doučuje i přes skype / internet
320Kč - 320Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
22h průměrná rýchlost odpovědi

Nabízím flexibilní výuku angličtiny přes internet pro zaměstnance, podnikatele a studenty, kteří nemohou či nechtějí pravidelně docházet na hodiny angličtiny. Tato forma individuálního studia se zkušeným lektorem je vynikající přípravou na nejrůznější pracovní, studijní i osobní situace v anglickém jazyce - například na návštěvy, cesty, telefonování, zkoušky (včetně certifikátů a maturity), ke komunikaci s klienty či dodavateli, jakož i pro porady, přednášky a školení.  
Výuka angličtiny probíhá, kdekoliv k tomu má student příhodné podmínky -  v pohodlí domova, v práci či na cestách. Lekce si studenti rezervují kliknutím myši v mém online rezervačním kalendáři. Každý týden si mohou snadno zamluvit jiné dny a časy podle svých aktuálních možností a plánů. K audiovizuální komunikaci používáme počítač, notebook, tablet či telefon.  

Jsem držitelem mezinárodních certifikátů z všeobecné, obchodní a právnické angličtiny: FCE,CAE,CPE (C2), BEC Higher (C1) a ILEC (C1).  Devátým rokem se specializuji na individuální výuku dospělých studentů přes internet. Nabízím přípravu do práce, do školy, k jazykovým zkouškám a pro cestování. 

Během hodin pomáhám svým studentům s rozvojem všech jazykových dovedností. Mám k tomu připraveny přehledné interaktivní prezentace a webové aplikace. Po každé hodině posílám studentovi emailem probraná témata a na míru sestavený seznam slovíček k zopakování formou online cvičení + přípravu na příště.     Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci