Dana M.

Dana M.

Odpovídá do 2 hod., na 100% zpráv
100% 2 hod
Přijímá nové studenty
Zkušební lekce zdarma

Dana M.

Přijímá nové studenty
Zkušební lekce zdarma

ČJ, NJ, RJ, Mat, Inf, Účto

  • Doučuje také online
  • Od  225 Kč/hod
  • Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Cena Od 225 Kč/hod
Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Popis Typy lekcí Reference Fotky & certifikáty Zodpovězené otázky

Popis

POUZE ON-LINE

Matematika, čeština, němčina, ruština.
Čeština pro cizince.
O prázdninách Malování.

DOČASNÁ NABÍDKA, AKCE,
K BĚŽNÉ HODINĚ
CVIČENÍ (10 MIN.) NĚKOLIKRÁT V TÝDNU
VŽDY MEZI 16.00 - 16.30 JAKO BONUS, FREE .

Jde o společná cvičení v malém počtu a ochrana osobních údajů zůstává zachována. Nemůže nahradit hodiny a jejich četnost, může urychlit zlepšení.

Co řešíme?
Úkoly, zlepšení prospěchu, přípravu ke zkouškám.

TRPĚLIVĚ, DŮKLADNĚ, VYTRVALE.

DAŘÍ SE dosáhnout změny hodnocení ve škole na CHVALITEBNÝ a VÝBORNÝ, a to i v případě, že hrozí nedostatečný. Dobré je přijít včas.

TIPY, jak ušetřit energii, jak na to, ABY DOUČOVÁNÍ NEBYLO POTŘEBA. Jde o ZMĚNU NÁVYKŮ doma i ve škole.

Je-li zájem a motivace, posilujeme SEBEVĚDOMÍ a vztah k doučovanému předmětu.

Výuka ON-LINE JE NEJEN STEJNĚ EFEKTIVNÍ, ALE ještě MNOHEM VÍC.
Umožňuje DESETIMINUTOVKY, což se v případě dojíždění realizovat nedá. Zejména před "písemkou", hodí se i v případě rychlého zapomínání.
Výuka se desetiminutovkou nahradit nedá, ale urychlí zlepšení častým opakováním.
Pro rodinu úspora, pro studenta částečné rozložení zátěže.
Student vidí, co píše učitel, učitel vidí, co píše student, oba se vzájemně slyší, takže jde o plnohodnotnou formu.
Technické řešení není složité ani nákladné.


Typy lekcí

Zkušební lekce

2 lekce nezávazně zdarma, včetně konzultace a technického řešení on-line výuky. 😊 První stupeň ZDŠ počítám za 225,-Kč/hod. Příprava na zkoušky 275,-/60min. Učivo ZDŠ 2. stupeň je základní cena 275,-Kč/hod. Příprava na zkoušky 275,-/60min. V případě většího počtu hodin v týdnu je možná 10% sleva, taktéž u předplatného předem. Takzvané opakování x-minutovky, vhodné před písemkou, např. na krátký diktát apod. se počítají součtem. Pro středoškolské učivo a účetnictví platí ceny dle další dohody. Pro sociálně slabé děti bude pomoc stále dostupná, ale asi ve skupinkách v době k tomu určené, nejlépe mimo špičku. Výuka je možná i o víkendu. Musíme také z něčeho žít. 🤣 Obtížnější výuka vyžaduje více přípravy také pro učitele. Anebo lekce na míru. Běžné lekce jsou 55 minut, zkušení 30 minut.

Zdarma / 60 min.
Nejlevnější lekce

Největší sleva z ceny je možná že sociálních důvodů v hodinách spojených s někým jiným a v dopoledních hodinách.

225 Kč / 55 min.

Reference (4)

+ Přidat referenci
Julie M.

Julie M.

Neověřená reference

Vyzkoušeli jsme více učitelů - za různé ceny - a musím říct, že kvalita vyučování ne vždy odpovídá ceně. Tato paní učitelka je výborná, za skvělou cenu a mému synovi naprosto vyhovuje. Dokáže věci vysvětlovat z různých úhlů. Pokud dítě nepochopí, vysvětlí jinak. Přesně to syn potřeboval. Za vše mluví i nynější známky ve škole. A ani to zlepšení netrvalo dlouho. Mohu jen doporučit. Jsem nadšena.

Martina Z.

Martina Z.

Neověřená reference

Paní Dana se velmi intenzivně věnuje mému synovi a online doučuje Český jazyk. Našla si k němu cestu víceméně okamžitě a já opravdu upřímně doufám, že se jim společně podaří připravit se na příjímací testy na SŠ. Vřele doporučuji. Martina Z.

Martina M.

Martina M.

Neověřená reference

Paní Dana doučuje dceru Český jazyk on-line. Její přístup je velmi milý a trpělivý. Pro dceru je velkým přínosem. Určitě doporučuji.

Martin Ž.

Martin Ž.

Neověřená reference

S lektorkou jsem měl lekce němčiny pro začátečníky a mohu jen doporučit, výborná znalost němčiny. Děkuji za výuku Dano a těším se na další společnou lekci.

Odpověď doučovatele:

Děkuji Martine 😊

Fotky a certifikáty

Zodpovězené otázky (22)

Tento doučovatel odpověděl na následující studijní otázky

Dana M.

Doučování ruštiny formou konverzace

Dobrý den, hledá v Praze , popř online - doučování ruštiny forou konverzace. Na gramatiku chodím 1y týdně již 2 roky a tak se potřebuji posunout. Tak abych uměl běžnou ruštinu. O žádný certifikát mi nejde.,,,,, děkuji N

Dana M.

Cermat osmileté gymnázium ČJ 2018

V otázce 12 je na první pohled zřejmé, že B je správně (bruč je kořen se čtyřmi hláskami). Ovšem podle klíče správných řešení zveřejněného na internetu je správně B i C. Je to chyba na straně Cermatu nebo mi něco uniká? Formulace zadání mě vedla k předpokladu, že pouze jedno slovo je správně (které…

Dana M.

Zásoby

Dobrý den, máme tento úkol a potřebovala bych zjistit, zda jsou mé výpočty správné = Podnik je schopen vyrobit 3000 ks měsíčně. Na jeden výrobek potřebuje podnik 3 kg materiálu. K 31. 12. 2023 byla konečná zásoba 250 kg materiálu. K 1. 1. 2025 se počítá s 150 kg materiálu, s pojistnou zásobou 50 kg…